19.6 C
Rīga
pirmdien, augusts 8, 2022

“Supernova 2022” finālā piedalīsies arī Miks Dukurs (+VIDEO)

Nozare.lv
 

Latvijas Televīzijas (LTV) konkursa “Supernova 2022” žūrijas un LTV pārstāvji lēmuši vietu konkursa finālā piešķirt arī Mikam Dukuram, informēja televīzijas pārstāvji.

LTV norāda, ka šāds lēmums pieņemts, jo pusfināla tiešraidē 5.februārī neparedzētas tehniskas kļūmes dēļ mākslinieka dziesma “First Love” izskanēja bez iecerētajiem skaņas efektiem.

Kā ziņots, konkursa “Supernova 2022” finālā, kas notiks 12.februārī, iekļuvuši arī “Inspo” ar dziesmu “A Happy Place”, Aminata ar dziesmu “I’m Lettting You Go”, Linda Rušeniece ar dziesmu “Pay My Own Bills”, “Mēs jūs mīlam” ar dziesmu “Ritch Itch”, Elīna Gluzunova ar dziesmu “Es pabiju tur”, “Citi zēni” ar dziesmu “Eat Your Salad”, “Bermudu divstūris” ar dziesmu “Bad”, “Bujāns” ar dziesmu “He, She, You & Me”, Miks Galvanovskis ar dziesmu “I’m Just a Sinner” un Raum ar dziesmu “Plans”.

Video

Savukārt pusfināla barjeru nepārvarēja Beatrise Heislere ar dziesmu “On the Way Home”, Katō ar dziesmu “Promises”, Markus Riva ar dziesmu “If You’re Gonna Love Me”, Miks Dukurs ar dziesmu “First Love”, Patriks Peterson ar dziesmu “Can’t Get You Outta My Head”, apvienība “The Coco’nuts” ar dziesmu “In And Out of the Dark”, kā arī Zelma ar dziesmu “How”.

No pusfināla “Supernovas” fināla šovam sākotnēji kvalificējās desmit dalībnieki, kuri ieguva skatītāju un žūrijas vērtējuma ieguva augstāko vērtējumu. Gan pusfinālā, gan finālā skatītāju īsziņu un telefonbalsojuma rezultātus saskaita kopā ar žūrijas balsojuma rezultātiem.

Dziesmu un izpildītāju iekļūšanu “Supernova 2022” pusfinālā noteica LTV izvēlētā žūrija. Konkursa mērķis ir atrast mākslinieku un populārās mūzikas skaņdarbu, kas pārstāvēs Latviju “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Turīnā šogad maijā.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here