5.3 C
Rīga
ceturtdien, 25 aprīlis, 2024

Tavām pārdomām: Kā zināt, ka tu mīli savu dzīvi?

Dieviete.lv
 

Tu apjaut, kas tev patiesi patīk un iedvesmo, tāpēc spēj tam atlicināt laiku

Mīlestība – tas ir lieliski, bet tas nav viss. Ir tik daudz dažādu lietu, kuras var aizraut, radīt kaisli. Piemēram, māksla, mūzika, filozofija, literatūra, sports, darbs – tie ir tikai daži piemēri. Kad tu dzīvē atrodi laiku sev un tam, kas tevī „iededz liesmiņu”, tava dzīve kļūst pilnvērtīgāka un patīkamāka. Tev ir prieks no rītiem celties, un tu dzīvo ar smaidu uz lūpām.

Tu un tavas vēlmes/ vajadzības nokļūst „uz viena viļņa”

Iemīlēties savā dzīvē nozīmē – saprast, ko tu mīli, ko vēlies un kas tev ir vajadzīgs. Tas nozīmē – koncentrēties uz saviem mērķiem un tā, kā tu vari to visu sasniegt. Tas nozīmē – plānot savu nākotni un iztēloties, kur tu būsi pēc 5, 10 vai 20 gadiem.

Tu cieni attiecības, kas tev jau ir, nevis koncentrējies uz tām, kas nav

Ar mīlestību un laimi tavu dzīvi piepilda ne tikai romantiskas attiecības. Kad tu pievērs uzmanību arī kaut kam citam, tu dāvā savu laiku cilvēkiem (ģimenei, draugiem, kolēģiem), kuri tevi var „piepildīt” citos veidos. Un tad tu arī saproti viņu patieso vērtību.

Tu ceļo, izzini pasauli un dzīvo sev

Kad tu iemīlies dzīvē, tu vēlies izmantot katru tās minūti. Tu vēlies apmeklēt jaunas vietas, nogaršot jaunus ēdienus, bet pats galvenais – dzīvot tieši tā, kā pati vēlies. Tas nav nepareizi. Tu izmanto to, kas tev ir, un ej pakaļ tam, ko vēlies. Tu dari un dzīvo.

Tu pavadi vairāk laika DAROT kaut ko, nevis VĒLOTIES, lai tas piepildās

Tev nepatīk veltīgi izšķiest savu laiku. Tev nepatīk darīt to, kam nav nekādas jēgas. Tev nepatīk dzīvot vienmuļi. Tu mīli savu dzīvi, jo tu kaut ko dari, nevis ieņem pasīvo lomu savā dzīves stāstā.

Tu cieni apkārtējo viedokli, un atrodi laiku, lai to uzklausītu

Tu vēlies mācīties, gūt pieredzi, augt un iedvesmoties. Tieši tāpēc tu cieni un novērtē citu cilvēku viedokli. Starp citu, tas ir ļoti svarīgi, lai citi uzskausītu tavējo.

Tev ir vairāk laika, lai novērtētu mazos dzīves prieciņus

Pēkšņi tādi sīkumi kā skaists saulriets vai mīļš sunītis uz ielas tavā dzīvē raisa jēgu. Tas, kam tu agrāk nepievērsi uzmanību, nu kļūst par taviem mazajiem ikdienas prieciņiem.

Tu visu laiku tiecies pēc kaut kā labāka

Tu centies iegūt dzīvi, kurā piepildās tavi sapņi un mērķi. Tu novērtē to, kur esi, bet tā tev ir par maz. Tu vēlies iegūt vairāk, kļūt labāka. Tev patīk tas, ko tu vēlies, tāpēc nepārstāj augt.

Tu vairāk laika pavadi ārpus mājas

Apkārtējā pasaule tavās acīs ir kļuvusi vērtīgāka. Tev patīk doties pastaigās, atrasties pie „dabas krūts” un vienkārši doties satikt jaunus cilvēkus. Tev vienkārši patīk būt ārā. Arī vienai pašai.

Tu iemācies mīlēt sevi

Tas ir svarīgākais uzdevums, kas katram no mums ir jāiemācās. Tev ir jāiemācās saprast, ka tieši tu savā dzīvē esi svarīgākais cilvēks. Un tad tu iemācies, ka tas ir normāli – likt sevi pirmajā vietā. Tu saproti, ka tikai tu pati spēj darīt sevi patiesi laimīgu. Tu saproti, ka, tad, kad tu mīli savu dzīvi, mīlestība no citiem atnāks tad, kad tai ir jāatnāk.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.