24 C
Rīga
trešdien, 29 maijs, 2024

Ukrainas bērnunamu bērniem nogādāti vairāki simti dāvanu no Latvijas (+FOTO)

Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina 13/01/2023 08:15
 

“Tavi draugi” un vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupas “Eco Baltia” labdarības akcijas “Ziemassvētku ekspresis: Latvija–Ukraina” laikā decembrī saziedotas 550 Ziemassvētku dāvanas ukraiņu bērniem un vairākas tonnas silto apģērbu, apavu, segu un spilvenu. Tās uz pareizticīgo Ziemassvētkiem janvāra sākumā nogādātas Ukrainas bērniem, kas mīt bērnunamos Černihivā un tuvējos apgabalos. 

“Tūkstošiem Ukrainas bērnu šie Ziemassvētki ir citādi – karš viņiem atņēmis vecākus un mājas. Taču bērnu ticība brīnumiem un skaistiem notikumiem ir neparasti stipra. Esam patiesi gandarīti un pateicīgi Latvijas iedzīvotājiem par lielo atsaucību, kas atgādina – brīnumi patiešām ir iespējami, un pat visskaudrākajos apstākļos atrodas vieta priekam, ja nezaudējam cilvēcību, līdzjūtību un ticību labajam. Ziemassvētku dāvanas ir nogādātas Ukrainā, un rotaļlietas, kā arī citas praktiskas lietas, ko bērni norādīja savās vēstulēs, priecē  550 bērnu, bet siltās ziemas drēbes un segas palīdz izdzīvot tumsā un aukstumā. Mēs ticam un zinām, ka Ukraina uzvarēs, un tikmēr darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai palīdzētu un atbalstītu!” saka “Tavi draugi” pārstāve Beāte Bēvalde.

Galerija

Labdarības akcijas laikā aizvadītā gada nogalē īpašos koncertos Dobelē, Valmierā, Tukumā un Rīgā ikviens varēja ziedot rotaļlietas, siltas ziemas drēbes un tekstilizstrādājumus, piepildot Ukrainas bērnu sapņus.

Arī turpmāk ikviens var ziedot ziemas apģērbu, apavus, segas un spilvenus, tos ievietojot “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļā punkta sarkanajos tekstila šķirošanas konteineros vairāk nekā 140 vietās visā Latvijā vai nogādājot uz “Tavi draugi” telpām Rīgā, Ventspils ielā 50.

Kampaņas organizatori pateicas par palīdzību akcijas norisē uzņēmumiem “Pixelart Production”, “Dobeles sveces”, “Universal Music”, “Inspired Connect”, “Cēsu alus”, “Fazer Latvija”, Latvijas Zaļajam punktam, “Eco Baltia vide”, “Hanzas Maiznīca”, “Caffeine”, “Egļupiegāde.lv”, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam, “Pro Tonēšana”  un “Baltic Restaurants”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.