2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Vairāki slaveni mākslinieki ir atteikušies dziedāt karaļa Čārlza kronēšanā! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Vairāki slaveni mākslinieki ir noraidījuši iespēju uzstāties karaļa Čārlza kronēšanas ceremonijā, kronēšana notiks šā gada 6. maijā. Savu dalību atteikušas vairākas britu pirmā līmeņa zvaigznes, raksta izdevums “Rolling Stone”.

Vai tur vispār būs kāda pirmā līmeņa zvaigzne? – tā retoriski vaicā izdevums “Rolling Stone”. Šovbiznesa jomas eksperti skaidro, ka karaļnamam nenāktu par labu kāds jauns skandāls. Vairāki dziedātāji ir atteikuši uzstāties kronēšanā un savu izvēli pamato ar to, ka tieši tajā laikā tām jau bijušas ieplānotas citas darīšanas, bet citi nesniedz nekādus komentārus…

No uzstāšanās karaļa un konsortes Kamillas kronēšanā atteikušies –  Adele, Robijs Viljamss, Eltons Džons, Harijs Stails un grupa “Spice Girls”. Eltons Džons gan savu atteikumu pamatojis ar to, ka 6. maijā viņam paredzēts cits koncerts.

Video

Vai kāds ir piekritis uzstāties? Priekšnesumu sniegs- mūziklu meistars Endrū Loids Vēbers, dziedātājs Laionels Ričijs, savulaik slavenā puišu grupa “Take That” un dziedātāja Kailija Minoga, kronēšanā uzstāsies arī viņas māsa Denija Minoga.

Publicists Saimons Džounss atklāj, ka uzstāšanās par godu karalim var nebūt dziedātāju interesēs, jo ne visu faniem tas varētu iet pie sirds:

“Karaliskā ģimene pēdējā laikā ir saskārusies ar vairākām sabiedrisko attiecību katastrofām, un ikvienam būtu jāapsver, vai uzstāšanās karaļnama šovā neradīs pretreakciju fanu vidū,” raksta publicists.

Kādas mūziķu PR kompānijas vadītāja, medijam “Rolling Stone” izteica viedokli, ka uzstāšanās karalim būtu ar trekniem burtiem ierakstīta mākslinieka vēsturē, bet Čārlzam III neesot nekādas pievienotās vērtības, jo daudziem viņš nepatīkot.

“Nezinu, vai dziedāšana viņam varētu būtiski papildināt kāda mākslinieka vēstījumu, ja vien viņš nav pārliecināts monarhijas atbalstītājs. Piemēram, Adelei un Harijam Stailam šobrīd esot ļoti svarīgi veidot “savu stāstu”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here