-7.1 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Vēsture atkārtojas: Karali Čārlzu III sadusmo Keitai Midltonei veltītā uzmanība! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Kopš karalienes Elizabetes II nāves karaliskā ģimene piedzīvo pastiprinātu interesi no sabiedrības. Īpašu uzmanību izpelnījies Čārlzs III.

Pasaule jau ievērojusi, ka Čārlzs III savos 73 gados ir saglabājis savu ekspresīvo dabu. Jaunais karalis ir ļoti nesavaldīgas dabas cilvēks, kurš bieži izpelnās sliktu slavu!

Šajā video redzams, ka pat sīkākais misēklis spēj nokaitināt Čārlzu III, te viņš saniknojas uz pildspalvu.

Karaliskās biogrāfe Ketija Nikolas pavisam nesen izdevusi grāmatu “The New Members of the Royal Family” , kurā atklājusi jaunas detaļas par britu karalisko ģimeni.

Video

Autore grāmatā atklājusi, ka Keita Midltone neprātīgi kaitina Čārlzu III divu iemeslu dēļ – spilgtā izskata un lielās publikas mīlestības dēļ. Tas ļoti atgādina viņa attieksmi pret bijušo sievu princesi Diānu, kuru pat vēl pēc viņas nāves mīl karaliskās ģimenes fani.

Interesanti, ka līdz ar Keitas ienākšanu karaliskajā ģimenē Čārlzs III juties atstumts, jo sabiedrība Viljama sievu uzņēma ar sajūsmu un vēlējās atdarināt viņas vienkāršo, un eleganto ģērbšanās stilu. Keita joprojām ļoti diktē modi visā Lielbritānijā. Čārlzs uzskata, ka Keita novērš tautas uzmanību un viņa labie darbi tādēļ paliekot nepamanīti. Nav noslēpums, ka Čārlzs nekad nav izcēlies ar harizmu, tas gluži vienkārši nav viņa lauks. Pastāv liela iespēja, ka Čārlzam III vienkārši skauž tas, ka viņš nav tik iemīļots karaliskās ģimenes pārstāvis.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here