-2.5 C
Rīga
trešdien, decembris 7, 2022

Zoodārza jenotiem izveidota jauna mītne! (+VIDEO)

Panorāma 17/11/2022 19:19
 

Jaškam, Pelmenim un Cepelīnam valsts svētkos jauni apartamenti! Rīgas zoodārza jenoti tikuši pie plašākas mītnes.

Jenotiem patīk kāpelēt, un drīz pēc ielaišanas jaunajā aplokā, trīs jenotu puiši sāka to aktīvi izpētīt – kāpelēt pa celmiem un rāpties pa baļķiem, lai sameklētu paslēptos  gardumus.

Video

Pirms vairākiem gadiem Latviju pāršalca ziņa, ka Dabas aizsardzības pārvalde kādam saimniekam konfiscējusi jenotu. Dzīvnieks tika turēts nepiemērotos apstākļos un barots ar čipsiem un konfektēm. Tā nu jenots bija kļuvis ļoti tukls. Nonākot Zoodārza karantīnā, jenots tika pie vārda Jaška, un pārbarotajam dzīvnieciņam pielāgoja diētu. Ar atbilstošu barību izdevās normalizēt Jaškas vielmaiņu.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Vai cik puukaini jenotsunisi..ja adelitei patik.. gribetu ar viniem paaleties.diez ka vini reagetu..tomer vislabak vini jystos brivibaa vai ne..mezaa..nu gluzi tapat kaa adelite.esmu redzejusi vinus pie majas..bet vini ir loti yzmanigi un atri nozud….

  2. Cok labi ir palasit tadus rakstus kas noguruso pratu un dveseli aizved kaut kur talu no cilveces arprata parnemtas pasaules uz kaut ko harmonisku tiru dzivnieku pasauli kura vis notiek pa vecam pec dieva raditiem likumiem…un cik gan butu pasaule tuksa un peleka bez dzivniekiem..domaju ka cilveks ir briesmigajais radijums uz pasaules kura launums vienam pet otru un visu dzivo dabu ir heparspejams un egoistisks salidzinot ar dzivnieku..jo dzivniekam nevajag ne varu ne mantu.tikai baribu un brivibu un nevienam vins pari hedara..vinus var tikiai apbrinot..ja var samilot un gut vienreizeju mieru.kaut vai pueskaroties tik tiraii energijai.. ar domu ka dievs mys radijis uz pasaules labajam..ja saimniekys uz zemes..cienot gan viens otru gan visu dzivo kas ap mums…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here