-7.1 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

“Zvaigžņu karu” aktiera atbalstītā kampaņa Ukrainai sarūpējusi 500 dronu (+VIDEO)

Nozare.lv
 

Ar Lūka Skaivokera lomu “Zvaigžņu karu” kinosāgā pazīstamais Holivudas aktieris Marks Hamils kļuvis par Ukrainas “Dronu armijas” projekta vēstnieku, un viņa atbalstītā kampaņa Ukrainai jau sarūpējusi vairāk nekā 500 dronu.

“Ļoti vienkārši – Ukrainai ir nepieciešami droni. Tie nosaka kara rezultātus, tie aizsargā viņu zemi, viņu cilvēkus, tie monitorē robežu, tie ir acis debesīs,” intervijā radio “Bloomberg” sacīja aktieris. “Es biju tiešām šokēts, jo viņi man sniedz jaunāko informāciju vismaz divas trīs reizes nedēļā par to, kas notiek, un viņi saka, ka ir saņēmuši vairāk nekā 500 dronu, kopš es sāku piedalīties.”

Video

Pēc videozvana ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski Hamils sāka strādāt ar Ukrainas valdības oficiālo līdzekļu vākšanas organizāciju “United24”, lai sekmēt Ukrainas armijas nodrošināšanu ar droniem.

Tādas amerikāņu slavenības kā Līevs Šraibers un Bārbra Straisenda arī atbalstījušas “United24”, palīdzot vākt līdzekļus projektiem, kas fokusēti uz medicīnisko palīdzību.

Šomēnes Hamils tviterī publicēja attēlu, kurā Skaivokera “Zvaigžņu karu” iznīcinātājs “X-Wing” Ukrainas karoga krāsās nostājies pret ļaunās impērijas kosmosa kuģu “Star Destroyer” floti.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here