5.8 C
Rīga
ceturtdien, 25 aprīlis, 2024

10 frāzes, kuras nevajadzētu teikt savam vīrietim!

Dieviete.lv
 

Nesaki, ka tev nepatīk kāda sava ķermeņa daļa.

Katram var būt kompleksi, taču nevajag dzīvē koncentrēties uz to, kas tev sevī nepatīk. Tādējādi tu pastiprini partnera uzmanību uz saviem trūkumiem, kā arī „indē” sevi ar negatīvām domām. Ja tu tomēr vēlies par saviem kompleksiem parunāt, tad dari to caur joku.

Nesaki, ka ienīsti kādu no saviem bijušajiem.

Vienkārši paturi to pie sevis. Citādāk tagadējam vīrietim šķitīs, ka iepriekšējo neesi vēl aizmirsusi.

Nesaki, ka tev nepatīk lieka romantika.

Valentīndiena, attiecību gadadienas… Jā, varbūt teorētiski tev tas arī nepatīk, taču kādu reizi tas var arī mainīties. Tieši tāpēc nevajag šo domu nocirst līdz ar sakni jau pašā sākumā, citādāk mīļumu un romantiku no partnera nākotnē nesagaidīsi.

Nesaki, ka smejies par viņu.

Vīriešiem tas nepatīk. Labāk pasaki, ka smejies par izvērtušos situāciju vai arī atcerējies, kā reiz kāds rīkojās līdzīgi.

Tu vari to atļauties?

Liela daļa vīriešu savus panākumus vērtē caur finanšu prizmu. Tāpēc, ja tu ar šādu jautājumu sāc apšaubīt viņa finansiālās iespējas, tu tai pat laikā nosauc viņu par neveiksminieku.

Tev patīk šī meitene?

Šis ir ļoti bīstams jautājums, no kura baidās daudz vīriešu. Kāpēc? Tāpēc, ka uz to nav vienas pareizās atbildes. Ja viņš pateiks „nē”, šķitīs, ka viņš melo, lai tik izpatiktu tev. Ja viņš pateiks „jā”, tad tas vispār var izvērsties par skandālu.

Nesaki, ka tu krāpi savu bijušo.

Ir skaidrs, ka tas liks tavam partnerim aizdomāties par to, vai tu nekrāp arī viņu.

Aizver muti!

o nevajadzētu teikt nevienam, jo īpaši savam vīrietim. Tev ir jāizrāda cieņa pret viņu. Šī īsā frāze var spēcīgi sāpināt, jo nozīmē: „Es negribu tevī klausīties. Man ir vienalga, ko tu saki.”

Esi vecis!

Vīrietis visu mūžu jūt no apkārtējiem spiedienu šajā jautājumā. Tāpēc nevajag viņam to atgādināt.

Nesaki, ka tev nepatīk viņa draugi vai ģimene.

Pat, ja viņš pats zina, ka viņa vecāki ir sarežģīti cilvēki, labāk nevajag to vēl skaļi atgādināt. Vienkārši paliec neitrāla.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.