19.6 C
Rīga
pirmdien, augusts 8, 2022

Kad gribas ilgstošas attiecības: Sieviešu tipi, no kuriem vīrieši izvairās

 

Beautiful blonde woman posing in her bedroom by Cristian Negroni on 500px.com

Paveroties apkārt var redzēt daudz vientuļu vīriešu. Viņi ir dažāda vecuma, no dažādiem sociāliem slāņiem, ar dažādiem dzīves uzskatiem. Vienīgais, kas viņus visus vieno, ir vientulība. Kāpēc tā? Ir taču tik daudz skaistu, jauku un vientuļu sieviešu, bet viņas sev nevar atrast otru pusīti. Izrādās, ka ir vairāki sieviešu tipi, kuri vīriešiem ne visai patīk…

Pārāk pašpārliecināta

Viņas ar savu uzvedību parāda, ka uz satikšanos nav atnākusi intereses pēc, bet gan, lai izdarītu vīrietim milzīgu pakalpojumu. Viņai nekad nav laika, bieži skatās pulkstenī un pārsvarā visas viņas sarunas balstās uz to, cik viņai viss ir labi – darbā, mājās un pat personīgajā dzīvē.

Pārāk ”pareiza”

Jo tuvāk vīrietis iepazīst šādu sievieti, jo vairāk viņa sāk kaitināt ar savu pareizumu. Viņa nedzer ne piles alkohola, nesmēķē, nodarbojas ar jogu un gulēt iet tieši 22:00. Neviļus rodas jautājums – viņa vispār ar seksu nodarbojas, vai arī to viņa uzskata par kaitīgu ieradumu? Jo ilgāk vīrietis ir kopā ar tādu sievieti, jo skaidrāk saprot, ka viņš nekad nevarēs būt viņš pats.

Maniakāla tieksme apprecēties

Ja vīrieti jau otrajā randiņā grib iepazīstināt ar vecākiem- viņš bēg. Tādas sievietes daudz runā par ģimeniskām vērtībām, stāsta, kā iepazinās viņas vecāki un par to, ka viņi joprojām ir kopā. Stāsta par savām iecerēm pēc iespējas ātrāk izveidot savu ģimeni un iekārtot kopīgu mājokli. Saprotiet pareizi, ”vīriešiem nav nekas pretī pret ”ģimenes ligzdām”, viņiem vienkārši patīk, ka lietas rit savu gaitu. Tik strauja ”ģimenes ligzdas” būvēšana viņiem drīzāk asociējas ar sprostu.

Kas domā, ka vīrietis  ir viņas otrais maks

Praktiski visus vīriešus tracina tas, ka sievietes uzskata, ka vīrieša obligātais pienākums ir par visu maksāt. Protams, ja izrādīsi vēlmi pati samaksāt par savu kokteili, viņš to novērtēs, bet izdarīt neļaus. Bet, ja viņam tas būs jādara visas reizes un pie tam vēl vienmēr jāpērk tev kleitas un lūpukrāsas, viņš bēgs.

Pārāk uzmācīga

Ģenētiski praktiski jebkuram vīrietim ir izteikta vēlme justies brīvam. Savu brīvību viņš ir gatavs atdot tikai tai vienīgajai, kuru viņš mīlēs. Bet, kad viņa personiskās dzīves telpā visur tiek izlikti sarkanie karodziņi- visticamāk viņš izstrādās bēgšanas plānu.

Vecāko klašu skolotāja

Šīs sievietes var atpazīt jau pēc ģērbšanās stila – tas būs lietišķs kostīms un, ja tas arī būs brīvā laika apģērbs, tas noteikti neizcels viņas seksualitāti. Viņa ir staigājošā enciklopēdija un viņai pilnīgi par visu ir savs viedoklis. Viņas rada ļoti daudz vīrietim neērtas situācijas, lienot iekšā ”veču” sarunās par tehniku, politiku, zinātni un biznesu.

Tāda, kas pārāk koncentrējas uz savu ārējo izskatu

Tāda sieviete visu savu dzīvi velta savam ķermenim. Viņas diena dalās divās daļās – pirms un pēc skaistumkopšanas salona. Un ko mēs rezultātā iegūstam? Skaistu ārieni, gludu ādu, bet tukšu galvu… Viņa tik ļoti koncentrējas uz savu ārējo skaistumu, ka pilnīgi pametusi novārtā savu iekšējo skaistumu. Bez šaubām- vīriešiem patīk koptas sievietes, bet ne ilgstošām attiecībā. Ilgstošām attiecībām tomēr vajag kaut ko vairāk.

 

Autors: Dieviete.lv

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here