Runā, ka laime nav dzīves mērķis, bet gan dzīvesveids. Ja tu esi iemācījusies it visā saskatīt prieku, ja tu esi atradusi savu dzīves jēgu, ja proti būt pateicīga, tad jebkurš, kas uz tevi paskatīsies, varēs teikt, ka tu esi laimīgs cilvēks.

Tu priecājies par citu panākumiem

Ja tu spēj priecāties par citu cilvēku veiksmi un panākumiem, tad arī savā darbā un privātajā dzīvē veiksies labāk. Labākās komandas sastāv no tiem, kas palīdz cits citam, zina savu lomu, nav pārņemts tikai ar paša panākumiem, kā arī ciena visas komandas panākumus.

Tu pastāvīgi meklē jaunus iespaidus

Tu nestāvi uz vietas. Tu zini, ka esi unikāla un spējīga sniegt savu ieguldījumu šīs pasaules attīstībā. Jaunu iespaidu meklēšana ir tas, kas cilvēku padara veselīgāku un laimīgāku. Pamēģini! Tev radīsies vairāk zināšanu, draugu, un dzīve kļūs daudz priecīgāka.

Tu nemeklē līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi, bet vienkārši dzīvo

Nav iespējams ieturēt stingru robežu starp privāto dzīvi un darbu. Kāpēc? Tāpēc, ka tu esi tavs darbs. Tava dzīve ir tavs darbs. Viss, ko tu dari, dara tevi par to, kas tu esi. Cilvēks, kurš to nesaprot, nedzīvo, bet vienkārši strādā.

Tev ir, ko sev pierādīt

Daži cilvēki grēko ar to, ka bieži vien mēģina pierādīt to, ka kādam citam nav taisnība. Viņi ir gatavi likt lietā simtiem argumentu, lai tikai varētu pacelt savu ego uz citu rēķina. Tikai priekš kam kādam kaut ko pierādīt? Ir tikai viens cilvēks, kuram tev kaut kas jāpierāda – tu pati.

Tu zini, ka panākumi nāk caur smagu darbu

Ja tev ir sapnis, nekas nespēs iztraucēt to realizēt. Ja vien tu pati nepadosies. Jā, protams, vienmēr atradīsies kāds, kas ir talantīgāks un gudrāks, bet tas, kurš patiesi kaut ko vēlas, noteikti to sasniedz.

Tu naudu uztver kā iespēju, nevis balvu

Nauda nav mērķis, bet gan līdzeklis to sasniegšanai. Tu to apzinies un tāpēc, domājot par nākamo algu, tu iedomājies, ko ar to naudu darīsi. Un nav svarīgi, kā tu to iztērēsi. Tu vienkārši izmanto iespējas.

Tu apzinies, ka cieņa paliek uz visiem laikiem

Lai arī kas tu būtu un lai arī ar kādiem cilvēkiem tev ir jākontaktējas, tu uz visiem raugies vienādi – ar atbilstošu cieņu. Tādā veidā tu saņem to arī pretī un piesaisti sev cilvēkus, kuri varētu tev palīdzēt īstajā brīdī.

 

Avots: Womanhi.ru

 
1 komentārs
  1. KSENIA 2 gadi ago

    Fantastika

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?