22.9 C
Rīga
sestdien, augusts 20, 2022

7 iemesli, kāpēc vīriešu acīs tu kļūsti pievilcīgāka, kad tev jau ir attiecības

 

Tu esi to pamanījusi? Līdz ko tu sāc ar kādu satikties, tev sāk pievērst uzmanību arī citi vīrieši? Eu, kur jūs bijāt tad, kad man bija jāizvēlas? Kāpēc pievēršat man uzmanību tagad, nevis pirms mēneša? Patiesībā, tam ir diezgan loģisks izskaidrojums.

Attiecībās tu esi pārliecinātāka par sevi. Sāksim ar acīmredzamo: tevi jau ir novērtējis viens vīrietis, un tu jūties īpaša/ vēlama/ skaista. Tu pārliecinātāk jūties sarunā un iepazīsties ar jauniem cilvēkiem (pat, ja ne potenciālajām attiecībām). Tu nebaidies, ka tev atteiks, jo tavs mērķis vairs nav kādu aicināt uz randiņu.

Tu esi emocionāli pilnīga. Vīrietim tas ir svarīgi – lai tu no viņa neko nepieprasītu un negaidītu. Kad tavas emocionālās vajadzības jau ir apmierinātas, no citiem vīriešiem tu to negaidi un neprasi. Lūk, kāpēc tu viņiem šķieti pievilcīga.

Visticamāk tu vairāk komunicē ar vīriešiem. Parasti vīriešiem ir arī draugi. Ja viņi ierodas pie tevis mājās, vai arī jūs vienkārši tiekaties, tu dabiski saņem vairāk vīriešu uzmanības, nekā laikā, kad biji viena. Un, ko slēpt, bieži vien ar kādu no vīrieša draugiem mēs sajūtam vairāk, nekā vienkāršu, draudzīgu enerģiju.

Tu noteikti esi mazāk ciniska. Parasti vientuļajām sievietēm patīk parunāt par to, ka visi vīrieši ir āži. Taču tad, kad sieviete ir attiecībās, viņa reti to piemin.

Kaimiņos zāle ir zaļāka. Kad kāds paņem mantiņu, ar kuru tu nemaz nespēlējies, pēkšņi tev to vajag. Kad kāds vīrietis saskata tevī kaut ko īpašu, tad pēkšņi arī citiem rodas interese. Tā vienkārši ir!

Alfa tēviņa izaicinājums. Jā, arī cilvēkiem piemīt kaut kādi dzīvnieciskie instinkti. Lai kur arī tu skatītos, seksuālā enerģija valda pār mūsu dzīvi. Vīrietis izrāda pret tevi interesi nevis tāpēc, ka tu viņu interesē, bet tāpēc, ka viņu interesē, kas būtu jāizdara, lai tu viņa dēļ nokrāptu savu partneri. Tas ir izaicinājums priekš viņa, nevis interese par tevi.

Tu vienkārši sāki ievērot citu uzmanību. Jo tagad tev ir ierobežojumi. Tagad tev ir, ar ko salīdzināt, tāpēc tu to dari. Agrāk tu vienkārši šķiroji un aizmirsi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here