Protams, ideālā gadījumā būtu vispār neēst neko pirms miega. Taču, ja ļoti, ļoti gribas, tad ir jāizvēlas pareizi produkti – tādi, kuri palīdzēs ātrāk aizmigt un neraisīs smaguma sajūtu kuņģī.

5 labākie produkti miegam

Banāni – Pirmkārt, banāni labāk par citiem augļiem nomāc apetīti. Neraugoties uz to, ka tajos ir diezgan daudz kaloriju, pirms gulētiešanas labāk apēd banānu, nevis sviestmaizi. Otrkārt, banāns satur magniju un kāliju, kurš palīdz ātri atjaunot muskuļus. Treškārt, banāni palīdz smadzenēm atslābināties.

Auzu pārslu putra – Šis rīta ēdiens ir arī viens no labākajiem, ko ēst pirms miega. Tās sastāvā esošie mikroelementi labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu un nomierina to.

Vārīta ola – Ja naktīs tu pamosties, jo gribi ēst, vakarā apēd vārītu olu. Tajās ir daudz olbaltumvielu un tās ir sātīgas, tāpēc pa nakti skriet uz ledusskapi nevajadzēs.

Mandeles – Pateicoties sastāvā esošajam magnijam, tev būs vieglāk aizmigt. Mandeles ir arī sātīgas un pilnas ar labajiem taukiem.

Tuncis – Vēl viens olbaltumvielām bagāts ēdiens. Apēd to kopā ar maizes šķēli un svaigu gurķi!

Zāļu tēja – Ja tevi moka bezmiegs, pirms gulētiešanas iedzer kumelīšu vai vāju zaļo tēju ar piparmētru.

 

Produkti no kuriem būtu jāizvairās: Trekni piena produkti, cepts un ass ēdiens, arbūzs un melone, alkohols, produkti, kuri satur kofeīnu.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?