Nav nekādu šaubu, ka ārējām ģenotiālijām vajag vairāk mīlestības. Tā ir pati svarīgākā erogēnā zona, kur atrodas klitors un vairāk nekā 8000 nervu receptoru, taču dažas sievietes to vispār ignorē. 

Vairumam sieviešu nepatīk savas vagīnas izskats. “Kad tu nejūties labi par savu ķermeni, sasniegt orgasmu kļūst pavisam grūti,” atzīst Šeina Skakūna – Sparlinga, filozofijas doktore no Guelfas Unoversitātes. Ja būsi lepna par savām ķermeņa daļām, gūsi labākus panākumus seksa jomā – pētījumi ir atklājuši, ka sievietes, nekaunoties no sava ķermeņa, tiek pie labāka seksa un ātrāk sasniedz orgasmu.

Lai cik nebūtu dīvaini, labākais veids, kā sadraudzēties ar savu vagīnu, ir paskatīties uz kādu citu. “Sievietes mēdz justies labāk par savu ģenitāliju izskatu pēc tam, kad ir ieraudzījušas daudzas dažāda paskata vagīnas,” saka Skakūna-Sparlinga. Mājaslapā GreatWallOfVagina.co.uk var apskatīt dažādu veidu vagīnas. Tas var mainīt tavu attieksmi pret pašas fizioloģiju. Vēl vari talkā izmantot mazo spogulīti un iepazīties pati ar sevi. 

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?