3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

3 pazīmes, ka esi kopā ar nepareizo cilvēku

 

Katra sekunde, kas pavadīta kopā ar nepareizo cilvēku, ir laiks, kas netiek veltīts, meklējot patiesu mīlestību.

Kā zināt, ka esi atradusi īsto cilvēku? Tavai sirdij vajadzētu iepukstēties straujāk, fonā būtu jāskan romantiskai melodijai, un pulkstenim jārāda 11:11? Blēņas, protams. Bet zemāk lasi pazīmes, kuras noteikti uzreiz liecinās, ka esi attiecībās ar sev nepiemērotu partneri.

Tev šķiet, ka būt kopā ar viņu ir kā parāds vai pienākums

Protams, jums nav jābūt visu laiku kopā. Bet – ja jūs apzināti izvairāties no laika kopā (vai arī to dara viņš), kaut kas nav kārtībā. Mīlnieki vēlas iespējami daudz laika pavadīt kopā. Viņi vienmēr atrod iemeslu satikties, upurēt ko citu, izvirzot viens otru par prioritāti. Bet  – ja tevi nomāc doma, ka šodien jums paredzēta tikšanās, vai arī tavs sirdsāķītis pastāvīgi meklē aizbildinājumus, kāpēc nevar doties ar tevi uz randiņu, tā ir satraucoša zīme. Ja jūti, ka tev “vajadzētu” tikties ar kavalieri, nevis tu “gribētu” to darīt, neignorē šo sajūtu.

Partneris grib piespiest tevi mīlēt viņa intereses un vaļaspriekus

Iespējams, viņš mīl trokšņainas ballītes un pat nevēlas klausīties, ka tev tās nepatīk. Pāri, kas neciena otra personību, vienmēr izjūk vai attiecībās piedzīvo spriedzi. Neviens nevēlas zaudēt savu individualitāti, kas novedīs pie toksiskām attiecībām. Bet mīlestības dēļ nevienam nevajadzētu zaudēt savu individualitāti. Mīlestība ir pieņemšana un izpratne par otra unikalitāti un vēlmēm. Piespiest partneri mainīties ir vardarbības veids, tas “saindē” attiecības. Jums vienam otru ir jāpieņem tādu, kāds esat, vai arī jāšķiras, lai atrastu piemērotāku dzīvesdraugu.

Ķīviņi par to, kurš vairāk piedalās mājas darbu veikšanā

Pagājušajā nedēļā mazgāju veļu, iegādājos pārtiku, gatavoju vakariņas, mazgāju traukus – ja šāda veida sarunas kļūst par domstarpību objektu, tad jūsu attiecības ir nenobriedušas. Esot kopā ar īsto cilvēku, tu izjūti beznosacījumu mīlestību un visu veic nesavtīgi. Un arī viņš. Proti, tas nenozīmē, ka viss jādara tikai tev. Tas nozīmē, ka, ja esi kopā ar īsto partneri, viņš arī veiks daudz mājas darbu, un jūsu starpā neizcelsies strīdi, kurš ir izdara vairāk.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!