12.1 C
Rīga
trešdien, augusts 4, 2021

Pazīmes, ka esi satikusi vīrieti ar kuru apprecēsies

 

Kad sāku satikties ar savu nākamo vīru, sapratu, ka mūsu emocionālā saikne ir unikāla. Tagad, kad esmu precēta dāma, es saprotu, kāpēc manas attiecības ar vīru nav tādas pašas kā ar citiem. Mūsu attiecības ir ideālas.

Lūk, pazīmes, ka esi atradusi vīrieti, ar kuru agrāk vai vēlāk apprecēsies!

Tu nevēlies viņu krāpt

Mīlēt kādu līdz sirds dziļumiem nav nekas īpašs. Tomēr, ja jūs nav kaitinājuši viņa trūkumi un jūs nevēlaties viņā neko labot, tad jūs noteikti esat lemti viens otram. Vīrietim jābūt kaut kādā veidā līdzīgam jums vai jāpapildina tevi. Tu viņu cieni, mīli un novērtē, tādēļ par krāpšanu šeit nevar būt ne runas.

Jūs atbalstāt viens otru neskatoties ne uz ko

Ikvienam ir grūts periods. Attiecībām tas ir lielisks pārbaudījums. Ja jūsu partneris atbalsta jūs jebkurā situācijā un ne tikai tad, kad tu esi pozitīva, bet arī tad, kad liekas, ka visa dzīve ir apstājusies. Grūti laiki tikai stiprinās jūsu attiecības.

Jums patīk otra klātbūtne

Jūs nesen esat pazīstami, bet šķiet, ka pazīstat viens otru visu dzīvi. Vai jums kādreiz ir bijis tik jautri, viegli un ērti ar kādu citu? Ir pat patīkami vienkārši klusēt atrodoties viņam blakus. Nez kāpēc esat pārliecināta, ka varat viņam uzticēt jebko, un tas paliks starp jums. Tas dod jums drošības sajūtu.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!