4 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

5 lietas, kas jāpatur prātā, kad visi apkārtējie saderinās

Dieviete.lv
 

Šis svinību laiks var būt grūts neprecētām meitenēm vai tām no mums, kuras vēl nav saderinājušās. Varbūt jūs redzat, ka citi iegūst to, ko vēlaties jūs, un prātojat, kāpēc tas notika viņiem, nevis ar jums, vai varbūt tas nav tas, ko jūs vēlaties, un jums ir apnicis apkārtējo spiediens, ka laulības ir obligātas.

1. Ir pareizi noteikt robežas (pat ja tas nozīmē tikko saderinātā drauga izslēgšanu)

Vai jums ir draugs, kurš runā tikai par kāzu plānošanu? Vai arī tavai mammai patīk atgādināt, ka viņa nevar vien sagaidīt, kad kādu dienu piedzims mazbērni — ja vien tu spētu “kādu atrast”? Tu esi pelnījusi noteikt dažas robežas. Robežas kalpo kā ceļvedis cilvēkiem jūsu dzīvē (un dažreiz kā atgādinājums sev), kad runa ir par tēmām un uzvedību, ko jūs nepacietīsiet. Iespējams, jūsu labākā draudzene ir sajūsmā par saderināšanos un viņai nav nācis prātā, ka jūs piedzīvojat iepazīšanās periodu vai jūsu mamma nezina, ka atgādinājums patiesībā ir ļoti stresa izraisošs. Ir pareizi (un veselīgi) atgādināt saviem mīļajiem, kā jūtaties.

2. Jūs piesaistāt to, uz ko koncentrējaties

Vai esat kādreiz bijis tādu cilvēku tuvumā, kuriem šķiet, ka ar viņiem vienmēr notiek kaut kas slikts? Jā, es arī. Un šķiet, ka viņi savā dzīvē piesaista tikai vairāk negatīvu lietu, vai ne? Piemēram, ja jūs pastāvīgi sūdzaties par to, ka esat viens, koncentrējoties uz to, ka esat “vienmēr līgavas māsa, nekad līgava”. Tā vietā, lai koncentrētos uz to, ko palaižat garām, koncentrējieties uz visu, kas jums ir. 

3. Visam savs laiks

Mums visiem ir dažādas dzīves, kas nozīmē, ka nav vienas “pareizās” laika skalas. Tā vietā, lai salīdzinātu savu dzīvi ar kādu iedomātu laika grafiku, kam apkārtējie cilvēki, šķiet, seko, koncentrējieties uz savu laika skalu. Vai atrodaties savā sapņu darbā vai iegūstat maģistra grādu? Vai jūs pavadāt savu dzīves laiku kopā ar draugiem, dodot priekšroku ceļojumiem vai strādājat pie savas mīlestības un labklājības? Visā jūsu dzīves laika skalā ir tik daudz milzīgu pavērsienu un svarīgu mirkļu, tāpēc nav īsti svarīgi, kad (un vai) jūs apprecēsieties. Tā vietā, lai apšaubītu, kāpēc jūsu laika skala izskatās savādāka nekā kāda cita, sagaidiet (un novērtējiet!), ka katram no mums laika skala ir unikāla. 

4. Tas ir labi, ja jūsu vērtības un mērķi izskatās atšķirīgi

Pat ja šķiet, ka visi apkārtējie saderinās, jūsu dzīves vērtību un nozīmi nenosaka tas, vai (kādreiz) apprecēsieties vai nē, – to nosaka tas, kā jūs dzīvojāt savu patiesāko un laimīgāko dzīvi. 

5. Lai attiecības būtu veiksmīgas, tām nav jābeidzas ar laulību

Laulībai nav obligāti jābūt gala mērķim, bet tas nenozīmē, ka tāda tipa attiecības ir sliktākas par pāra attiecībām esot laulībā. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here