-15 C
Rīga
sestdien, decembris 10, 2022

Horoskops: zodiaka zīmes, kuras tiek uzskatītas par dusmīgākajām

Dieviete.lv
 

Tiek uzskatīts, ka šīs ir tās zodiaka zīmes, kuras ļoti ātri ”aizsvilstas” un paliek dusmīgas. Noskaidrosim, kuras tās ir.

Jaunava

Jaunavas dzīve reti kad ir viegla, pat ja viņa cenšas jūs pārliecināt par pretējo. Varbūt Jaunavas dusmas ir nemanāmas, taču tās tomēr ir ļoti spēcīgas un var nodarīt būtisku ļaunumu citiem un dažreiz arī pašai Jaunavai. To viņa zina ļoti labi un tāpēc dod priekšroku savu dusmu postošo spēku virzīt pareizā un konstruktīvā virzienā, nekad necenšoties atrisināt problēmu ar saviem spēkiem, bet neaizmirstot par to. Reti kurš no paziņām un pat tuvinieki nojauš, cik negatīva un nežēlīga reizēm ir ārēji atturīgā, labestīgā un graciozā Jaunava. Galu galā viņa ievēro gadsimtiem seno zelta likumu, ka gudrie var savaldīt savas dusmas. Un Jaunavas gudrība ir ne mazāk spēcīga kā dusmas.

Zivis

Otrajā vietā starp dusmīgākajām zodiaka zīmēm ierindojās intriģējoši sapņainās Zivis. Nezinātājam tas var būt pat dīvaini, jo aizdomām par tādas īpašības kā dusmas klātbūtni Zivīs ir gandrīz nereāli noteikt no pirmā acu skatiena. Aizdomājoties par kaut ko nepareizu, Zivis var piedzīvot negatīvu emociju gammu. Zivīm paiet ļoti ilgs laiks līdz viņi nomierinās un spēj domāt loģiski un saprast notiekošo situāciju.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here