3.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

5 pazīmes, kas norāda, ka esi gatava jaunām attiecībām

Dieviete.lv
 

Vai tu esi gatava jaunām attiecībām? Pieci svarīgi jautājumi, kurus sev uzdot pirms jaunu attiecību uzsākšanas:

Vai tu pietiekami ilgi esi bijusi viena?

Ja pēc šķiršanās ir pagājuši viens vai divi mēneši, tad tas nav pietiekami. Tavam vientulības posmam ir jābūt tik ilgam, lai tu pierastu pie tā stāvokļa un vairs nevajadzētu domāt par to, kas tev trūkst. Nemeklē cilvēku tikai tādēļ, lai aizpildītu tukšuma sajūtu.

Tu zini, ko tieši vēlies no attiecībām?

Pēc ilgstošām attiecībām mainās mūsu dzīves uztvere un mērķi ir svarīgi ir saprast, kas es tagad esmu, ko patiesi vēlos, ko nevēlos. Ja tu būsi sevi sagatavojusi, jaunās attiecības būs labākas, mācies no iepriekšējo attiecību kļūdām!

Tu esi gatava dalīties ar savām emocijām?

Kad mūs sāpina vai liek vilties, ir tikai loģiski, ka mēs emocionāli noslēdzamies sevī. Mēs baidāmies atkal uzticēties un atvērt savu sirdi. Ir skaidrs, kamēr tu baidīsies, nekas labs neizdosies. Kad jutīsi, ka atkal vari cilvēkiem uzticēties, tad arī varēsi uzsākt jaunas attiecības! Ja iepriekšējās attiecībās tevi piekrāpa, tad var gadīties, ka šaubīsies par jauno partneri. Viena cilvēka nepieņemama rīcība nenozīmē, ka visi tā dara, tādēļ nesalīdzini jaunās attiecības ar vecajām.

Tu esi atlaidusi visas dusmas un aizvainojumu?

Lai sāktu kaut ko jaunu, ir pilnībā jāatlaiž vecais. Jaunajam partnerim nav jāmaksā par iepriekšējā partnera kļūdām!

Vai tu mīli sevi?

Sevis mīlēšana ir arī sevis cienīšana. Nešausti sevi par iepriekšējo attiecību neveiksmēm. Viena persona nekad nav vainīga, bet ne visām attiecībām jāilgst visa mūža garumā un to ir jāiemācās pieņemt. Mēs regulāri gribam sevī kaut ko mainīt. It īpaši pēc šķiršanās, bet tas nav nepieciešams! Atceries – kamēr tu nemīlēsi sevi, iemīlēt tevi nevarēs arī citi.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Galvenais nemekle atiecibas attiecibu pec..it iipasi tad ja tu skaidri zini ka tev tas nav vajadzigas…jebkuras atuecibas nebus tikai rozem vitas..bus varbut skirsanas un varbut sabeigta dzive.kuru sekas jutisi visu muzu..un tapec izdoma vai tev tas vis ir vajadzigs

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here