19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Keitas Midltones dēļ varētu tikt lauzta 366 gadus sena tradīcija!

Dieviete.lv
 
Foto: Flickr

Grenadieru gvarde kopš 1656. gada ir Lielbritānijas armijas kājnieku pulks, kuram mūsdienās ir arī simboliska loma. Šī organizācija Apvienotajā Karalistē par nopelniem savas valsts labā piešķir militāros goda ordeņus un izskatās, ka pirmo reizi šīs ordenis tiks piešķirts sievietei.

Organizācija paziņojusi, ka tās amatpersonas vēlētos, lai prinča Viljama sieva Keita Midltone kļūtu par pirmo sievieti vēsturē, kurai tiktu pasniegts militārais goda ordenis!

Interesanti, ka vien pirms dažām nedēļām karaliene Elizabete II saņēma šos goda ordeņus, kas pirms tam bija piešķirti viņas un prinča Filipa dēlam princim Endrjū. Pēc apsūdzībām, kurās princis Endrjū tiek vainots seksuālā noziegumā, Elizabete II dēla titulus anulēja un tie nokļuva karalienes īpašūmā.

Viens no gvardes dalībniekiem laikrakstam “The Sunday Times” pastāstija: “Pēc mūsu veiktās aptaujas mēs esam uzzinājuši, ka visi vēlētos, ja ordeni saņemtu tieši Keita. Mēs apbrīnojam šo sievieti – kā ir iejutusies britu karaliskajā ģimenē, kā tiek galā ar saviem pienākumiem un kā izturas pret sabiedrību kopumā. Rodas iespaids, ka viņa nekad neko nav izdarījusi nepareizi.”

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here