Portrait of beautiful sensual woman with elegant hairstyle by Oleg Gekman on 500px.com

Nesen man radās pavisam citādāks priekšstats par sievietes un vīrieša iepazīšanos. Es sarunājos ar draudzeni skype, kamēr viņa gatavojās randiņam ar vīrieti, kurš solījās atbraukt viņai pakaļ septiņos.

Kad pulkstenis rādīja 19:15, es viņai pajautāju, vai viņa neplāno vīrietim piezvanīt un pajautāt, kur viņš ir. Viņa atbildēja, ka, nē. Kad pulkstenis bija jau 19:45 es vēlreiz pajautāju to pašu, un viņa atkal atbildēja ar „nē”, un turpināja mierīgi ar mani sarunāties.

Aptuveni 20:00 es izdzirdēju zvanu pie viņas durvīm. Viņa lūdza man uzgaidīt. Pēc nepilnas minūtes viņa atgriezās un turpināja ar mani runāt tā, it kā nekas nebūtu noticis. Es nolēmu pajautāt, kas notika, un vai viņa neplāno doties uz randiņu. Viņa atkal atbildēja ar „nē”.

„Kas notika?” es pajautāju.

„Es viņam pajautāju, par ko gan viņš mani uzskata, ka var tā veselu stundu kavēt. Es iemetu viņa ziedus viņam sejā un aizcirtu durvis. ‘’

Jā, man šķiet, ka tāda reakcija bija mazliet pārspīlēta, bet, tai pat laikā, es viņu apbrīnoju! Viņa nesamierinājās ar tādu attieksmi pret savu laiku un sevi kopumā. Un viņa to vīrietim liek manīt jau kopš pirmās dienas. 

(Jūsu zināšanai – vīrietim nebija loģiska izskaidrojuma tam, kāpēc viņš nokavēja. Tā vienkārši notika.)

Mana draudzene vienmēr saka: „Tev ir jāiemāca vīrietim izturēties pret tevi pareizi.” Un es nevaru tam nepiekrist. Viņa māca vīrietim labu izturēšanos pret sevi jau kopš paša attiecību sākuma. Un es saku, visām sievietēm tā būtu jādara!

Portrait of a beautiful girl by Jovana Rikalo on 500px.com

Vai tu paciet necienīgu izturēšanos pret sevi? Re, te ir saraksts ar tām lietām, kuras noteikti nevajadzētu paciest:

Viņš lūdzu tev samaksāt par jums pirmajā randiņā (un arī citos randiņos). Varbūt izklausīsies vecmodīgi, taču, viena lieta ir, ja tu pati piedāvā samaksāt, bet otra – kad viņš tevi nostāda fakta priekšā, ka katrs maksā par sevi vai tu par abiem.

Viņš kavē bez brīdinājuma un loģiskiem izskaidrojumiem.

Viņš apsola atbraukt, bet to neizdara.

Viņš regulāra atceļ vai pārceļ jūsu tikšanās. Tu viņam esi kaut kāds rezerves variants?

Viņš melo par to, kur ir un, ar ko ir.

Ar saviem jociņiem viņš tevi pazemo (par izskatu, uzvedību, emocijām).

Viņš flirtē ar citām sievietēm vai atklāti blenž.

Viņš nepilda solījumus.

Viņš regulāri lūdz tev naudu.

Un vēl daudz citu lietu un darbību… Galvenais ir tas, kā tu jūties, kad tavs vīrietis kaut ko dara. Ja tevi tas aizvaino, pazemo vai aizskar, tad nevienam nav tiesības teikt, ka esi pārāk jūtīga. Tās ir tavas jūtas un tās ir svarīgas!

Apzinies savu vērtību, paaugstini to un nekādā gadījumā nesamierinies ar necienīgu attieksmi pret sevi!

 

Tekstu sagatavoja: Diāna Dieviete / Avots: Soulpost.ru

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?