9.7 C
Rīga
ceturtdien, marts 23, 2023

9 padomi, lai uzlabotu attiecības ar otro pusīti

Dieviete.lv
 

Neatkarīgi no tā, vai jūs satiekaties ar savu partneri dažus mēnešus vai esat precējušies piecus gadus, veselīgas attiecības tiek veidotas no saistībām, savstarpējas cieņas un pūlēm. Lai gan jūs, iespējams, sajutāt tūlītēju un bez piepūles dzirksteli, kad pirmo reizi satikāties, ir jāstrādā, lai šīs sajūtas saglabātu. Izmēģiniet šīs 9 lietas, lai uzlabotu attiecības ar savu partneri.

1. Pajautā savam partnerim ko jaunu

Komunikācija neapšaubāmi ir 1. noteicošais veiksmes faktors katrām attiecībām. Ir patīkami, ja pajautā kā pagāja jūsu partnera diena, taču ar laiku tā var šķist kā rutīna, kad katru dienu jautājat vienu un to pašu… Uzlabojiet savas attiecības un saziņu, pieliekot papildu pūles, lai iztaujātu savu otro pusīti par kaut ko konkrētāku. Uzdodot jaunus jautājumus (piemēram, “Kā tu šodien jūties?” vai “Ko tu labprātāk darītu darbā?”). Sarunu laikā uzmanīgi klausies un centies otru nepārtraukt. 

2. Randiņš vismaz vienu reizi mēnesī

Starp jūsu aizņemtajiem grafikiem ir nozīmīgi atrast laiku randiņiem. Sarunājiet, ka vismaz vienu dienu mēnesī dosieties uz kādu restorānu, kino, dabas taku vai pavadīsiet dienu skatoties iemīļotu seriālu. 

3. Biežāk saki “paldies”

Īpaši attiecībās, kas ilgst gadiem un iekrīt rutīnā, mēs varam justies tik ērti, ka mēs sagaidām, ka partneris apmierinās visas mūsu vajadzības. Vienkāršs “ paldies ” par trauku tīrīšanu pēc vakariņām vai komplimenta izteikšana uzlabos saikni un otram ļaus justies novērtētam. 

4. Arī sīkumiem ir nozīme

Ja jūsu partneris piemin jaunu apavu pāri, ko vēlas, ņemiet to vērā, lai uzdāvinātu viņam to dzimšanas dienā, vai ja jūsu otrā pusīte saka, ka vēlas doties uz restorānu, kurā neesat bijis, iesakiet to kā ideju nākamajam randiņam. Tas, ka pievēršat uzmanību un atceraties pat sīkas detaļas, ko saka jūsu partneris, parādīs, cik ļoti jūs klausāties un rūpējaties, un liks partnerim justies mīlētam.

5. Atlaid pagātni

Ir grūti virzīties uz priekšu attiecībās, kad jūs joprojām domājat par pagātnes cīņām un problēmām. Ja jūs turpināt kavēties pagātnē, tā varētu būt zīme, lai spertu soli atpakaļ un padomātu, kāpēc. Vai jūs, protams, esat mazāk piedodošs, vai arī notikušais ir kaut kas tāds, ko nevarat piedot? 

6. Parādi savu pieķeršanos

No partnera rokas satveršanas restorānā līdz kopīgai gulētiešanai nakts beigās jūs zināt, kā jūtaties pret savu partneri, taču arī viņam vajadzētu to sajust. Fiziskā tuvība var pārvērsties par emocionālu tuvumu.

7. Uzzini partnera robežas

Vai jūsu partneris vēlas palikt viens, kad ir sarūgtināts? Vai iebilst pret to, ka vēlaties rakstīt īsziņas visas dienas garumā? Kopumā jūsu partnera vajadzības, visticamāk, atšķiras no jūsu vajadzībām. Izstāstiet  viens otram savas robežas un uzdodiet jautājumus, lai tās labāk izprastu.

8. Smejieties kopā

Smejieties kopā vismaz vienu reizi katru dienu. Smiekli mūs ne tikai satuvina, bet arī palīdz atcerēties, ka attiecību jēga ir izbaudīt cilvēku, kuru mēs mīlam. 

9. Velti laiku, lai koncentrētos uz sevi

Ja jums trūkst pārliecības par sevi, jūs meklēsit pārliecību savās attiecībās vai, ja jums nepatīk būt vienatnē ar sevi, jums vajadzēs būt blakus savai otrajai pusei 24 stundas diennaktī. Lai novērstu jebkādu toksisku uzvedību, ir svarīgi justies pašpietiekami. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here