14.3 C
Rīga
otrdien, septembris 27, 2022

Horoskops: 7 frāzes, kuras nedrīkst teikt lauvai 

Dieviete.lv
 

Lauva ir visai lepna horoskopa zīme. Lauvām patīk komplimenti un uzmanība. Ārkārtīgi būtiski ir ievērot pāris frāzes, kuras labāk šīs zīmes pārstāvjiem neteikt, jo citādi norisināsies visai spraigs strīds. 

Nekad nesaki Lauvai šīs 7 frāzes.

Lai gan šī zīme ir ļoti lepna, tā ir arī diezgan emocionāla. Tas, kas dažiem var šķist vienkāršs komentārs, var lauvu pamatīgi aizskart. Ja jūsu dzīvē ir lauva, kuru mīlat, nekad nesakiet šādas frāzes:

1. “Beidz runāt tikai par tevi!”

Lai gan šī zīme zina, ka pasaule negriežas ap viņiem, viņiem nepieciešams būt uzmanības centrā. Viņi vēlas zināt, cik svarīgi viņi ir katra cilvēka dzīvē, tāpēc var būt neticami sāpīgi, ja kāds tuvs cilvēks liek viņiem justies slikti. 

2. “Neuztraucies par to, es to izdarīšu.”

Šī zīme neienīst neko vairāk kā sajūtu, ka ir pievīlusi kādu, par kuru viņi rūpējas. Šī zīme vēlas kontrolēt savu dzīvi un dusmosies, ja jutīsies tā, it kā jūs atņemat kontroli. 

3. “Es aizmirsu par mūsu plāniem.”

Mēs visi nokavējam svarīgus datumus un aizmirstam citas detaļas, bet aizmirst uzaicināt uguns zīmi uz pasākumu ir neticami aizvainojoši. Šai zīmei absolūti nepatīk justies aizmirstai. Ja esat aizmirsis par savu uguns zīmi, jums ātri viss ir jālabo. Lūdziet piedošanu šai uguns zīmei, jo patiesi paužat, cik jums ir žēl.

4. “Es jau tev izteicu komplimentus.”

Šī zīme barojas no citu komplimentiem un pieķeršanā. Piemēram, ja lauva pastāvīgi jautā, vai jums kaut kas patīk, viņi tikai meklē apstiprinājumu.

Dažiem pietiek ar vienu komplimentu, taču ar šo zīmi tā nav. 

5. Nekad nesaki Lauvai: “Tu esi tik egocentrisks/a.”

Lai gan šī zīme ir priecīga būt uzmanības centrā, nekad nesauciet viņus par egoistiskiem . Šai zīmei patīk domāt, ka pasaule pastāvīgi griežas ap viņiem, lai gan viņi zina, ka tā nav.

6. “Nedari tā.”

Uguns zīmei pateikt, ko darīt un ko nedarīt, ir ātrs veids, kā iesaistīties strīdā. 

7. “Kāpēc tu esi tāds/a?”

Lauvām ir ļoti spēcīgas personības, un viņiem ir vajadzīgi partneri un draugi, kas ļauj viņiem būt pašiem.

Ja jūs kādreiz apšaubāt šīs zīmes personību vai dzīvesveida izvēli, uguns zīmei tie ir kaujas vārdi.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here