-2.5 C
Rīga
trešdien, decembris 7, 2022

9 padomi veiksmīgām attiecībām!

Dieviete.lv
 

Attiecībās noteikti ir jāiegulda, lai tās būtu veiksmīgas. Šie ir 9 nosacījumi, lai attiecības izdotos:

 1. Izpildīt savus solījumus.
 2. Atcerēties svarīgus datumus mūsu draugiem, radiem – apsveikt viņus.
 3. Pēc iespējas ātrāk atvainoties, ja esam pieļāvuši kādu kļūdu, vai apvainojuši cilvēku. Pat, ja mēs nejūtamies vainīgi.
 4. Sekot līdzi savai runai, mīmikai, patiesi smaidīt, būt pieklājīgiem un labsirdīgiem.
 5. Nekādā gadījumā neizvirzīt pretenzijas, bet vairāk pateikties.
 6. Prast uzmanīgi uzklausīt. Mācēt sadzirdēt otru. Bez tam vajag mācēt dzirdēt cita domas par sevi un būt atklātam, lai prastu “sadzirdēt” domas par sevi.
 7. Dāvināt un pieņemt dāvanas. Nekad neiet uz satikšanos vai ciemos bez dāvanas, kaut vai nelielas.
 8. Būt uzticīgam visās attiecībās ar saviem tuvajiem.
 9. Viens no svarīgākajiem nosacījumiem – nerunāt sliktu kādam aiz muguras. Precīzāk, mums ir jāaizstāv cilvēka reputācija, viņam klāt neesot, vai arī jāklusē. Mums tā jāizturas pret jebkuru cilvēku, bet īpaši pret tiem, ar ko saista tuvas attiecības. Citādi mēs graujam sev uzticību no tā cilvēka puses, ar ko sarunājamies.
 

2 KOMENTĀRI

 1. Vai ..cik apgrutinosi noteikumi…un domat tikai ka tos izpildit..tad jau labak bez atiecibam viena galva viena beda..kam sevi ta apgrutinat..briviba ir vairak verta…ja gribes tad sa vai ta ies pa kreiisi .a ja negribes tad pat bez ta visa paliks uzticifgs muzigi..kaa mans sunitis bimbo.

 2. A ko darit ja manam brutganam nepatik ne radi ne draugi ne pasakumi….tikai siltas cibas ..gardas kotletes balti palagi.un sex….dzivei nav rokasgramatas..ja jau butu heviens neskurtos..kas vienam der otram neder.. kas vienam laime otram helaime..cik mes esam dazadi..vai ne…bet atiecibas viss notiekas .bez stridiem neiztikt..jo dzive nav rozu lauks

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here