14.3 C
Rīga
otrdien, septembris 27, 2022

Sieva uzrakstīja vēstuli vīra mīļākajai

 

z-1024x640

Cienījamā, dārgā, Viola!
Vispirms es vēlos Jums teikt, ka par šo vēstuli mans vīrs neko nezina – nejauši, bez pieskatīšanas pamests telefons, nejauši neizdzēsta sms, un viss – es zinu par Jūsu eksistenci un ar interesi, jau ceturto mēnesi, vēroju notikumu attīstību Jūsu Santā Barbarā. Iemesls, kas mudināja man Jums uzrakstīt, nebija ne greizsirdība, ne vēlme aizsargāt savu īpašumu, nebūt nē. Vienkārši seriāls, kurš sniedza man tādu gandarījumu pirmos pāris mēnešus, palicis garlaicīgs un vienmuļš, un man gribētos Jums palīdzēt to pavērst nedaudz optimistiskā virzienā.
Pirmkārt, vēlētos Jums teikt, ka Jūs viennozīmīgi esat malacis. Kopumā Jūsu taktika ir pilnībā pareiza. Mans vīrs ir ļoti slinks, un pats nekad nepārkāptu laulības solījumus. Bet Jūsu mērķtiecība un neatlaidība – tas ir tieši tas, kas vajadzīgs dotajā situācijā. Bet ir viens mazs BET. Nevajag viņam sūtīt ar šāda veida sms – „ Jūs mani neaizvestu līdz mājām?”, „ Vai šodien paēdīsim kopā?”, „ Vai nevēlaties aiziet uz teātri?”. Tas ir pilnīgi veltīgi. Nopērciet biļeti uz teātri un uzaiciniet viņu, apmaksājiet galdiņu restorānā un uzaiciniet viņu, samelojot, ka Jums šodien – Nevainības zaudēšanas gadadiena, vienu vārdu sakot, ņemiet iniciatīvu savās rokās – viņš ir ļoti aizņemts cilvēks un nekādas darbības no viņa puses Jūs, vienalga, nesagaidīsiet. Vismaz pagaidām šajā posmā.
Šāda veida sms – „ Es Jūs gribu”. „ Es skumstu bez Jums”, arī labi, bet kad atbildē Jūs nesaņemat analogu atbildi jau ceturto mēnesi, bet tikai „ Uz tikšanos darbā”, vai tiešām Jums negribas aizdomāties Kāpēc tā? Iesaku nedaudz nomainīt taktiku!

Tad nu tā, par kļūdām…
1. Galvenā kļūda ir tāda, ka Jūs strādājat vienā firmā. Bet mans vīrs, guvis rūgtu pieredzi ( Jūs taču zināt, ka mēs iepazināmies darbā?) stingri turas pie principa „ Neguli, kur strādā un nestrādā, kur guli”. Tā kā – diemžēl, bet, kamēr Jūs strādājat vienā vietā, Jūs izredzes viņu savaldzināt ir līdzvērtīgas nullei. Varbūt, Jums pārcelties uz kādu analoga profila firmu? Kaut gan, saprotu, tad var palikt bez kopīgām pusdienām. Bet, sliktākajā gadījumā, izņemot pusdienas, lai arī nekas cits nespīd.

2.Otrā kļūda ir tāda, ka Jūs – tieva blondīne ar gariem taisniem matiem. Jā, es uzmanīgi izpētīju Jūs profilu ”draugos”, Jums ir diezgan rets vārds, lai bez grūtībām Jūs izskaitļotu. Teikšu uzreiz – Jūs esat ļoti jauna un ļoti simpātiska. Nevēlos sarūgtināt, bet viņam jau viena blondīne, bez krūtīm jau ir. Mājās. Un tas, ka starp mums ir 10 gadu starpība neko nemaina, tāpēc, ka izskatos labi, un mani liekie 15cm augumā, pret viņa mīlestību garumam, Jūsu dotumi pilnībā nobāl pret maniem. Vīriešiem ir vajadzīga dažādība. Dalos noslēpumā. Viņa ideāls – rudas garkājainas jaunkundzes ar kuplām formām. Tā kā, tas ir atkarīgs no darbības. Papēži ne zemāki par 15cm, Jums taču augums 162cm, cik es sapratu, matu krāsa, un ne pati dārgākā ķirurģiskā operācija. Un mērķis, praktiski, ir Jūs rokās.

3. Tā pat nav kļūda, bet mans personīgs lūgums. Konspirācija, konspirācija un vēlreiz konspirācija. Nu re, nesūtat Jūs viņām sms vienos naktī, vai tad man ienāktu prātā doma pārbaudīt viņā telefonu? Nekad. Bet, kad vīrs vienos naktī sāk kaut ko rakstīt, vai arī, kas ir vēl trakāk, iziet uz balkonu un čukstus pārzvana, tad neielīst telefonā var tikai baļķis. Visādi nejauši atklājumi liek nervozēt manam jūtīgajam un trauslajam organismam. Bet nervozēt es nemīlu. Ļoti ceru, kaut kādā veidā nejust Jūsu klātbūtni viņa dzīvē, izņemot, varbūt, degošajās acīs. Pretējā gadījumā, visas Jūsu aizkustinošās sms nokļūs pie godājamā Jāņa Bērziņa, kā Jūsu ”draugos” norādītā, vīra. Kaut gan , ļoti ceru, uz Jūsu saprātu, jo neatbalstu galējus paņēmienus, jā, un Jūs mani pilnībā apmierināta. Man patīk, ka Jūs – precēta, man patīk, ka Jūs, pēc mana vīra atsauksmēm – gudra, domāju, saprotat, ka viņš priekš Jums – veids labi pavadīt laiku, bet nekādā veidā cerība uz gaišāku nākotni. Tā kā – veiksi Jums un panākumus grūtajā, mana vīra, savaldzināšanā. Ja būs nepieciešama palīdzība vai būs kādi jautājumi – esmu Jūsu rīcībā.

Ar cieņu, Andra sieva

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here