-0.9 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

Frāzes, kuras nevajadzētu teikt mīļotajam cilvēkam

 

Bieži vien cilvēki nedomā par to, ko viņi saka. It īpaši, ja ir tajā brīdī aizkaitināts. Dusmās cilvēks spēj pateikt daudz. Un šie vārdi dažu minūšu laikā var viegli sabojāt gadu gaitā izveidotās attiecības.

No kurām frāzēm būtu jāuzmanās?

Pie visa vainīgs esi tu

Nav vajadzības vainot mīļoto dažādās situācijās tikai tāpēc, ka jums tagad ir slikts garastāvoklis. Dusmas pāries, bet sāpes no izrunātajiem vārdiem paliks. Jums jāatlaiž neapmierinātība, jānomierinās un tikai pēc tam visu situāciju jāapspriež.

Tu neko nevari izdarīt normāli

Par to pat nevajadzētu domāt, nemaz nerunājot par skaļu šādu vārdu runāšanu. Mīļotais cilvēks ir jāpaslavē, lai cik slikti viņam izdotos paveikt noteiktu lietu. Un pārmetumi un neapmierinātība tikai mazinās vēlmi kaut ko darīt.

Tu mani nemīli

Šī frāze ir īsts manipulators, un citas personas kontrolēšana vai piespiešana kaut ko darīt pret paša gribu neko labu nenovedīs. Gan vīrieši, gan sievietes cieš no manipulācijām. Ir vērts no tiem vārdiem atbrīvoties un meklēt kompromisus, iemācīties ne tikai dzirdēt, bet arī uzklausīt mīļoto. Cieņa ir spēcīgu un ilgstošu attiecību atslēga.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here