-6 C
Rīga
svētdien, decembris 5, 2021

Horoskops: kurām zodiaka zīmju sievietēm ir grūti izdabāt

 

Ir sievietes, kurām ir grūti izpatikt, un stiprajam dzimumam ar šādām dāmām var būt ļoti grūti. Zinātāji astroloģijas jomā pastāstīja, kuras zodiaka zīmju pārstāves ir ļoti prasīgas.

Zivis

Sievietēm, kuras dzimušas zem šādas zvaigžņu kombinācijas, ir ļoti grūts raksturs, un tajā pašā laikā viņām ir ļoti augstas prasības. Šādas dāmas ir apveltītas ar apdomību, aukstumu, un tas var arī radīt iespaidu, ka viņas ir karaliskas, bet tomēr īgnas sievietes. Šīs sievietes ir jāiekaro, bet neviens nezina, kā to izdarīt.

Svari

Šīs zīmes pārstāves ir diezgan grūti iekarot, ja stiprā dzimuma pārstāvim nav konkrētu īpašību: laba izglītība un sportisks augums, jābūt arī harizmai, un modes izjūta arī nekaitēs. Vīrietim, kurš nolems iekarot šādu dāmu, kaut kādā veidā jāpārspēj iepriekšējie partneri. Šīs sievietes izvēlas tikai pašus labākos.

Dvīņi

Sievietes, kuras dzimušas zem šādas zvaigžņu kombinācijas, par labu nopietnām attiecībām var piekrist tikai tad, ja vīrietis viņām patiešām patīk. Šādu dāmu var apburt ar aizraujošām sarunu tēmām, kā arī spēju uzturēt pozitīvu gaisotni. Ir ļoti labi, ja stiprā dzimuma pārstāvis nebaidās savās runās izmantot sarkasmu un pat melno humoru.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!