3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Iemesli kāpēc viņš tur tevi sev blakus, bet attiecības nevēlas

 

Sieviete neslēpj, ka vēlas attiecības ar vīrieti, taču vīrietis par šo tēmu mēdz klusēt. Pienāk brīdis, kad sieviete nesaprot kāpēc vīrietis viņu tur sev blakus, bet attiecības tomēr nevēlas.

Kas varētu būt par iemeslu?

Iepriekšējās attiecības

Manuprāt, šis ir vissvarīgākais punkts. Vienmēr ir vērts jautāt, cik daudz attiecību ir bijis, kad tās izjuka un kāpēc. Nav runa par kvantitāti, bet par kvalitāti. Ja gada laikā sieviete bija attiecībās 10 reizes, tad tas ir nedaudz dīvaini. Par nopietnām attiecībām var uzskatīt tikai tās, kuras ir ilgušas vismaz gadu. Iespējams, ka vīrietim ir bijušas traumatiskas attiecības un tādēļ viņš nav gatavs uzsākt jaunas.

Draugi

Iespējams vīrietim ir plašs draugu loks un viņam vienkārši nav laika uzsākt nopietnas attiecības ar sievieti. Sieviete nevar veidot attiecības ar vīrieti, kurš ir noslēpumains un daudz klusē. Tas vienmēr radīs konfliktus, kā arī diskomfortu attiecībās. Vīrietim pašam ir jābūt gatavam, lai ielaistu sievieti savā dzīvē un atrastu viņai vietu starp saviem draugiem.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Divains virietis ka suns uz siena kaudzes.ja atiecibas bija traumatiskas tad kapec mekle jaunas..draugi vinam svarigaki ka atiecibas un gimene..protams ka tapec ieproeksejas atiecibas izjuka..ja grib stipru gimeni tai jabut pirmaja vietaa..bet ja draugi pirmaja vieta tad lai paluek ar draugiem..jo tas nav savienojams.ja tas raksturigs strelniekiem..domaju ka sada tipa viriesiem nevajag traumet ne sevi ne sievoeti..paliec ar draugiem.

  2. Tas tapec ka patiesiba vins ir gejs un tapec sekss ar sievieti nav iespejams.vai ari vinam sen vairs nestav…vinam ir vajadziga mate vai aprupetaja..bet varbut labak mekle majkalpotaju..nu nevajag sievietei tuksu vietu .

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!