3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Kā neuzkrītoši parādīt vīrietim savas simpātijas

 

Kad sievietei patīk vīrietis, sieviete dažkārt apmaldās un nezina, kā pareizi izteikt savas simpātijas, lai neliktos pārāk uzmācīga. Jūs, protams, varat gaidīt, kad vīrietis pats pievērsīs jums uzmanību un izrādīs jums savu interesi, tomēr tas var būt gana ilgi.

Ķermeņa valoda

Vispirms jums jānoskaidro, kā vīrietis, kurš jums patīk, ir noskaņots uz jaunām attiecībām. Pievērsiet uzmanību viņa ķermeņa valodai. Pieejiet pie vīrieša apmēram pusmetra attālumā. No vīrieša reakcijas kļūs skaidrs, kā viņš izturas pret jums. Ja vīrietis sper soli atpakaļ, tad jūs pārkāpāt viņa personiskās robežas. Ja vīrietis uzvedās tā, it kā nekas nebūtu noticis un turpina stāvēt uz vietas, tad viņš ir gatavs attiecībām.

Pieskārieni

Jūs varat izrādīt savas simpātijas pret vīrieti ar it kā nejaušiem pieskārieniem. Meklējiet iemeslus, kā nejauši viņam pieskarties. Piemēram, kad vīrietis saka kaut ko smieklīgu, tu smejies un “nejauši” pieskaries vīrietim vai uzsit viņam pa muguru vai plecu. Noņemiet neredzamus matus no viņa drēbēm. Jums nav jāapskauj vīrietis, lai parādītu viņam savas simpātijas. Pietiek ar vieglu un īsu pieskārienu, lai vīrietis pievērstu jums uzmanību.

Smaids

Sieviete, satiekot vīrieti, kurš viņai patīk, neviļus smaida. Smaidot, sieviete izstaro skaistumu un pozitīvu enerģiju. Viņas acīs parādās dzirksts. Smaidoša sieviete piesaista uzmanību. Vienkārši mēģiniet sirsnīgi smaidīt svešiniekam. Tas ir vienkārši. Viņš noteikti jutīs pozitīvu enerģiju, kas nāk no jums. Un viņš arī tev uzsmaidīs.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!

Iepriekšējais rakstsMīti par tēju
Nākamais rakstsKā pārstāt sevi kritizēt