11 C
Rīga
ceturtdien, oktobris 21, 2021

Kā pareizi izteikt vīrietim komplimentus

24/03/2021
 

Daudzi cilvēki domā, ka komplimentus vajadzētu izteikt tikai sievietēm. Stāsti viņai, cik viņa ir skaista vai cik viņai skaisti izskatās jaunais apģērbs. Bet stiprajam dzimumam ir nepieciešami dzirdēt arī sirsnīgus komplimentus. Viņiem ir svarīgi sajust partneres atbalstu un mīlestību. Tas iedvesmo vīriešus jauniem sasniegumiem.

Sievietēm būtu jāzina daži likumi par komplimentu teikšanu vīriešiem. Galvenais ir ļaut vārdiem nākt no sirds. Jums jāslavē viņu par konkrētiem panākumiem un rīcībām. Pēc uzslavas noteikti neprasiet sev par to kādu dāvaniņu. Atšķirībā no sievietēm, vīriešiem komplimenti ir jāsaka tieši bez aplinkiem, Nesakiet tikai: “Cik tu esi gudrs!”, bet papildini komplimentu ar vārdiem “Tikai gudrs vīrietis varēja atrast izeju no tik sarežģītas situācijas!”.

Nesalīdziniet vīrieti ar citiem, bet izceliet viņa priekšrocības

Ja dāma zina, kā vīrietim radīt sajūtu, ka viņš ir viņas pasaule, tad šis punkts neradīs nekādas grūtības. Radi viņam pārākuma sajūtu un tajā pašā laikā nesalīdzini viņu ar citiem vīriešiem. Ja tas nav mazs zēns, bet nobriedis cilvēks, tad komplimentiem jābūt kvalitatīviem. Komplimenta laikā nav ieteicams saukt vīrieti mājdzīvnieku vārdos, piemēram, zaķīt un kaķīt.

Vīrietim var būt dalīta sajūta, ka māte vai vecmāmiņa ar viņu runā, bet ne viņa mīļotā sieviete. Saki to ar cieņu, uzrunājot viņu vārdā, laipni, bet apzināti. Ir svarīgi izteikt komplimentu vīrietim, lai viņš to uztver nopietni. Komplimenta laikā nevajadzētu jokot, jo jūs runājat ar savu spēcīgo vīrieti nevis ar rotaļīgu puišeli.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!