11.1 C
Rīga
sestdien, marts 25, 2023

Kā pareizi sarunāties ar vīrieti

Dieviete.lv
 

Visa mūsu dzīve sastāv no noteikumiem. Mācāmies jau kopš bērnudārza: kā pareizi turēt karoti, kā uzvilkt cepuri un kā pareizi uzvilkt dūraiņus. Tomēr pieaugot tik un tā saglabājas noteikumi, kurus būtu jāievēro, arī attiecībā uz vīriešiem. Noskaidrosim kā pareizi sarunāties ar vīrieti.

Ļauj vīrietim justies kā līderim

Galu galā tas ir ne tikai svarīgi attiecību turpināšanai ar vīrieti, bet arī ļoti patīkami. Es nezinu, kā jums, bet man patīk, ja vīrietis pats izlemj, kā mēs apbrauksim sastrēgumus, kura kafejnīca labāka utt., un dara to kompetenti. Tev nav jāuzspiež viņam savs viedoklis, jāstrīdas un jāpārliecina. Dari to, kas tev patīk un kā tev liekas pareizi. Un vīrieša sabiedrībā izbaudi to, ka viņš visu izlemj tavā vietā un pat gūst no tā baudu. Ļaujiet sev būt mazai meitenei šajā brīdī.

Esi maiga un atvērta

Labvēlība un sirsnība. Nekādu augstprātīgu skatienu un indīgu frāžu. Nekādas apzinātas gudrības un izrādīšanās. Tas nevienu neinteresē. Necel sevi augstāk par viņu. Jūs abi esat vienādi.

Izsaki komplimentus

Viņam ir nepieciešams mutisks apstiprinājums, ka jūs uzskatāt viņu par gudru, spēcīgu, veiksmīgu, laipnu, maigu un skaistu. Arī vīriešiem patīk komplimenti.

 

4 KOMENTĀRI

  1. drausmas. Cik vēl var šitādu čerņu rakstīt mūsdienās. Labi, dāmas, nebūsim apzināti gudras, lemtspējīgas un valdonīgas.

  2. Ja esat lezbiete – uz priekšu! Šādās attiecībās nekas nekaitēs, jo jau tāpat esat nolemta bezjēdzīgai inkarnācijai bez izaugsmes. Bet, ja esat attiecībās ar vīrieti, tas šo cilvēku iznīcinās un pati pēc tam rūgti maksāsiet par to. Nav nekā skaistāka kā uzticēties savam vīrietim, ļauties viņa vadībai un vienkārši būt un baudīt visus tos brīnumus un labumus, ko caur viņu spējat piedzīvot.

  3. Ak vai, kas tik viss sievietei nav jāzin, lai viņu vispār varētu vīrietim laist klāt, lai tikai neaizvainotu kuslā vīrieša trauslo dvēseli. Un neaizmirstiet palielināt pupus un uzfillerot sev uz sejas dzimumorgānu. Un pēc tam varēsiet staigāt pamestas un traku dusmu pilnas, jo viss šis teātris tomēr nav garantija ilglaicīgām attiecībām!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here