7.5 C
Rīga
svētdien, marts 26, 2023

Kāpēc ir vērts izvēlēties vīrieti ar sarežģītu raksturu

Dieviete.lv
 

Katrs no mums vēlas, lai mums blakus būtu īsts vīrietis. Tajā pašā laikā mēs nosaucam īpašības, kurām, mūsuprāt, viņam vajadzētu būt. Tomēr ir vērts izvēlēties arī vīrieti ar sarežģītu raksturu.

Sievietei ir svarīgi, lai vīrietim būtu spēcīgs raksturs

Šāds vīrietis sievietē izraisa sajūsmu, pamodina vēlmi iepatikties viņam. Tas nozīmē strādāt pie sevis, attīstīties, uzņemties jaunus augstumus dzīvē un karjerā. Vīrietis, kurš ir kluss, paklausīgi izpildot jebkuru sievietes iegribu, sievietei vēlāk šķitīs garlaicīgs. Viņš nav jāiekaro. Jā, viņš ir ļoti labs, bet garlaicīgs! Sievietēm patīk vīrieši ar raksturu un spēju ātri reaģēt.

Vīrieši ar sarežģītu raksturu dzīvē daudz ko sasniedz

Tieši šie vīrieši kļūst par ietekmīgiem politiķiem, veiksmīgiem uzņēmējiem, lieliem priekšniekiem, slaveniem aktieriem, televīzijas vadītājiem utt. Tikai vīrietis ar sarežģītu raksturu spēj veidot veiksmīgu karjeru.

Šāds vīrietis nebēgs no problēmām

Kāpēc? Jo viņš ir godīgs, izlēmīgs, pieklājīgs, prot atbildēt par saviem vārdiem un darbiem. Un interesanti ir tas, ka vīrieši ar sarežģītu raksturu vienmēr izvēlas pareizo ceļu, reti pieļauj kļūdas, pieņemot lēmumus.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Kas to teica..es velos lai man bkakus butu tikai suns..viegli uzturams preti neruna klausa uz varda…pie tam ne krapj ne sapina ne pamet..kur nu labaku draugu atrast par suni.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here