19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Kā rīkoties ja jūsu partneris ir sācis jūs tracināt

Dieviete.lv
 

Vakar viss bija kārtībā, bet šodien partneris izraisa naidīgu noskaņojumu un aizkaitinājumu. No kurienes rodas šī nepatīkamā sajūta un ko ar to darīt, ja tā nepāriet pati no sevis?

Pārāk maz brīvības

Kad cilvēks burtiski slīkst savās emocijās, viņš kļūst viegli aizkaitināms. Ir noguruma sajūta. Katram cilvēkam ir jābūt personīgai telpai. Un katram ir savi priekšstati par brīvību. Protams, šādas lietas būtu labāk noskaidrot pašā attiecību sākumā, bet tas notiek dažādi.

Nepietiekoša uzmanība

Tās pašas monētas otra puse. Ja iepriekšējā gadījumā divi cilvēki pilnībā pavada kopā visu diennakti, tad šeit ir otrādāk. Tas izraisa pamestības, vientulības sajūtu – un, protams, aizvainojumu un aizkaitinājumu. Ir svarīgi atrast kādu vidusceļu, laiku, ko vajadzētu pavadīt kopā ar savu partneri. Lai jums abiem būtu vienlīdz ērti.

Seni aizvainojumi

Bet šeit viss ir nopietni. Ja ilgu laiku izliksies, ka viss ir labi, tad kādu dienu viss kļūs ļoti, ļoti slikti. Iemesls dusmu eksplozijai var būt pat sīkums, piemēram, izlietnē atstāts netīrs šķīvis. Šajā gadījumā būtu ieteicams visu mierīgi izrunāt pie kafijas krūzes.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here