32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Kļūdas, kuras nevajag pieļaut, ja vēlaties atgriezt vīrieti

Dieviete.lv
 

Ja vīrietis jūs pameta un jūs cerat, ka viņš nāks pie prāta un atgriezīsies, lūdzu, esiet pacietīga. Gandrīz jebkuras attiecības var atjaunot, galvenais ir nepieļaut šīs kļūdas.

Veltiet laiku, lai uzreiz atbildētu uz viņa zvanu vai ziņu

Vīrietis tevi pameta, tu ļoti ilgi gaidīji viņa atgriešanos. Un tad vienā jaukā dienā, atverot telefonu, jūs redzat ziņojumu no viņa. Kāda ir tava reakcija? Protams, atmet visu un tajā pašā sekundē uzraksti viņam atbildi. Jā, ne tikai atbilde, bet dzejolis ar mīlestības apliecinājumu! Bet! Vispirms dziļi ieelpojiet un lēnām izelpojiet. Noliec tālruni un apkopo savas domas. Jūs jau sen gaidījāt šo soli no viņa, ļaujiet viņam tagad nedaudz pagaidīt. Tagad, kad esat mazliet nomierinājusies, vēlreiz izlasiet viņa ziņojumu. Kas tajā ir galvenais? Noskaidrojiet šo un tikai tad atbildiet.

Pilnībā neignorējiet zvanus un ziņas no bijušā

Ja neatbildēji uzreiz, jo baidījies, ka nespēsi reaģēt mierīgi, tad ļauj laikam paiet un tikai tad atbildi. Jums nevajadzētu ignorēt savu vīrieti un neatbildēt uz viņa zvaniem, ja jūsu mērķis ir atgūt attiecības. Ja vīrietis pilnībā tiks ignorēts, tad ar laiku viņam tiešām pret jums pazudīs interese pa visam.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Lielaka kluda ir meginat atgriezt virieti..kas gajis tas aizgajis un kas izdzisis nekad vairs neiedegsies….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here