13 C
Rīga
pirmdien, septembris 27, 2021

Kā saprast, ka vīrietim nav nepieciešamas nopietnas attiecības

 

Ja redzat, ka vīrietim nav vajadzīgas nopietnas attiecības, netērējiet savu enerģiju, mēģinot likt viņam iemīlēt tevi. Jums tas neizdosies.

Vīrietis nevar izbrīvēt laiku priekš tevis

Vīrietis nepārtraukti stāsta, ka ir ļoti aizņemts. Viņš reti uzņemas iniciatīvu. Viņš nekad nezvana pirmais, aizmirst atbildēt uz taviem ziņojumiem. Kad vīrietis pilnībā pārstāj uzņemties iniciatīvu, tas ir beigu sākums. Pat ja viņš vienmēr atbild uz jūsu vēstulēm un zvaniem, bet pats nevēlas sazināties, attiecības diez vai var saukt par nopietnām.

Vīrietis tevi neiepazīstina ar saviem draugiem

Vīrietis, kurš noskaņojies nopietnām attiecībām, ātri ieviesīs sievieti savā sociālajā lokā. Ja jūs esat satikušies ilgu laiku, un vīrietis vēl nav jūs iepazīstinājis ar saviem draugiem un radiem, tad tā ir slikta zīme. Kāpēc jūs iepazīstināt, ja vīrietis neplāno ar jums neko nopietnu?

Vīrietis tevi neatbalsta finansiāli

Ja vīrieti neinteresē sieviete, tad viņš arī viņai netērēs savu naudu. To var ieguldīt vienu reizi, bet pat tad, gaidot atdevi. Un, ja viņš nesaņems no sievietes to, ko gaidīja, viņš sāks izvairīties no tēriņiem šajās attiecībām, jo ​​neredzēs sev nekādu labumu.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!