13 C
Rīga
pirmdien, septembris 27, 2021

Pazīmes, kuras liecina, ka tavs bijušais nožēlo attiecību izjukšanu un vēlas tās atjaunot

 

Vīrietis tevi pametis, tu ciet un uzdod sev jautājumu: “Vai ir vērts gaidīt, ka viņš mainīs savas domas, sapratīs, ka ir kļūdījies un atgriezīsies? Kā man vajadzētu uzvesties? Vai man vajadzētu gaidīt vai sākt veidot jaunu dzīvi, neraugoties uz to, ka joprojām viņu mīlu?”

Ja jums ir bijušas ilgstošas un nopietnas attiecības, un tad vīrietis zināma iemeslu dēļ nolēma tevi pamest, tad nedomā, ka viņš nemaz nepārdzīvo un nekavējoties iesaistīsies jauna sirdsāķīša meklēšanā. Arī vīriešiem ir vajadzīgs laiks, lai samierinātos ar izmaiņām savā dzīvē un sāktu to no jauna Kā saprast, ka cilvēks cieš un nožēlo savu lēmumu, kuru viņš, iespējams, pieņēmis emociju iespaidā, un tagad to nožēlo?

Lūk, piecas savstarpēji nesaistītas pazīmes, taču tās visas norāda, ka vīrietis pieļāvis kļūdu, atstājot tevi.

Vīrietis sāk uzdzīvot ar pilnu klapi. Viņš sāk bieži apmeklēt klubus un bārus, pastāvīgi satiekas ar jaunām draudzenēm, kļūst par burziņu iniciatoru. No pirmā acu uzmetiena varētu šķist, ka viņš to dara, jo visbeidzot ir ticis vaļā no attiecību “važām”, kas ierobežoja viņa brīvību. Bet patiesībā, ja vīrietis pārmērīgi sāk uzdzīvot, tad, visticamāk, viņš cenšas remdēt savas sāpes, ciešanas, ilgojas pēc tevis un šaubās, vai lēmums par šķiršanos no tevis bijis pareizs. 

Visticamāk, arī tu no līdzcilvēkiem esi saņēmusi ieteikumus pēc šķiršanās no mīļotā nesēdēt mājās vienatnē, doties uz ballītēm, sākt flirtēt ar citiem vīriešiem un aizmirst par bijušo. Tā lūk, vīrieši rīkojas tāpat. Un varbūt viņus visas tās padarīšanas nemaz īpaši neinteresē – visticamāk, tas ir tikai veids, kā novērst uzmanību no skumjām domām.

Vīrietis enerģiskāk sāk rosīties savos profilos sociālajos tīklos, kur viņš aktīvi parāda, cik labi jūtas brīva cilvēka statusā. Ja pirms tam vīrietis vēsi attiecās pret internetu un reti publiskoja ziņas par sevi, tad šāds pavērsiens ir skaidrs apliecinājums, ka tu joprojām esi viņam prātā. Kad vīrietis internetvidē visiem atklāj, kā viņš uzdzīvo, tad, visticamāk, viņš to dara tāpēc, lai to redzētu tikai viens vienīgs cilvēks – viņa bijusī partnere. Ja vīrietis sāk sparīgi izrādīt savu jauno dzīvi, viņš grib, lai bijusī to redzētu un reaģētu, jo viņam sieviete joprojām nav vienaldzīga un viņš domā par viņu. Un tas liecina, ka viņš ir pieņēmis nepareizu lēmumu, šķiroties no draudzenes.

Vīrieti savā varā pārņem atkarības. Ja stiprā dzimuma pārstāvim iepriekš bija problēmas ar alkoholu vai narkotikām, bet, esot attiecībās, viņš spēja “saņemt sevi rokās”, paejot zināmam laikam pēc šķiršanās, viņš, iespējams, atkal nonāk atkarību gūstā – varbūt šādā veidā viņš mēģina maskēt šķiršanās sāpes.

Vīrietis sāk aktīvi ieinteresēties bijušās draudzenes tuvākajiem cilvēkiem, piemēram,  vecākiem, kolēģiem, draudzenēm. Tas liecina, ka viņš pārdzīvo ne tikai fizisku atšķirtību no bijušās partneres, bet arī uztraucas, ka nokļuvis ārpus viņas dzīves telpas un notikumiem. Un tagad vīrietis ir tikai novērotājs, nevis aktīvs otrās pusītes dzīves dalībnieks. Interesējoties par lietām, kas saistītas ar bijušās draudzenes dzīvi, viņš vien  mēģina kompensēt tuvības trūkumu ar viņu.

Ja vīrietis dažreiz sazinās ar bijušo draudzeni, raksta, ka viņam ir garlaicīgi, bet neveic nekādus soļus, lai tuvotos. Viņš neprasa tikšanos, nelūdz sākt visu no jauna, bet vienkārši pazūd. Un tā pa apli: parādās, saka, ka ilgojas pēc sievietes un tad pazūd. Šāda uzvedība liecina par vīrieša iekšējo cīņu attiecībā uz lēmumu izbeigt attiecības.

Lai savās acīs neizskatītos pēc lupatas, vīrietis pats sev neatzīstas, ka izlemjot doties prom, izdarījis liktenīgu kļūdu. Bet periodiski parādoties bijušās sirdsdāmas redzeslokā, sāpes viņa sirdī pazūd.

Dvēseles dziļumos vīrietis sapņo, lai sieviete pati spertu pirmo soli. Bet – ja viņa pieļaus šādu liktenīgu kļūdu un pirmā ķersies pie tuvināšanās, vīrietim turpmāk “rokas būs atraisītas” – tādējādi viņš jebkurā brīdī varēs atkal aiziet, zinot, ka varēs atgriezties. Bet vīrietim pašam jāpieņem lēmums attiecībā par atgriešanos attiecībās un jāveic aktīvi pasākumi, lai samierinātos ar mīļoto sievieti.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!