25 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Kā saprast, ka vīrietis vēlas no jums tikai intīmo tuvību, bet ne nopietnas attiecības

 

Sievietēm ir ļoti grūti saprast ko no vīrieša tiekoties var sagaidīt. Sievietes nezin vīrieša nodomus. Dāmas vēlas uzzināt, kādi ir vīrieša plāni uz nākotni, jo bieži vien vīrietim ir vajadzīgs tikai sekss.

Kā saprast, ka vīrietis vēlas no tevis tikai intīmo tuvību?

Viņš runā tikai par seksu

Šādi vīrieši pat nemēģina slēpt savus motīvus. Jums ātri apniks sarunāties ar šādiem vīriešiem, jo ​​viņiem nav citu tēmu. Tēmas “zem jostas vietas” ļoti bieži izmanto neprātīgi pavedinātāji, kuri domā, ka viņi var jūs tādā veidā dabūt gultā. Visticamāk, jūs ātri vien sapratīsiet vīrieša nodomus.

Viņš ir noslēpumains

Ja vīrietis vairāku randiņu laikā neko par sevi nestāsta, tad viņam no jums nekas vairāk par seksu nav vajadzīgs. Viņš jūs izolē no savas dzīves, it kā neverbāli norādot, ka jūs tur nevienam neesat vajadzīgas. Viņš tevi neiepazīstina ar saviem draugiem, jo ​​nevēlas tevi piesaistīt sev klāt. Nopietnas attiecības nez vai šeit sanāks.

Viņš nevēlas priekš jums tērēt naudu

Mēs nerunājam par restorāniem un dāvanām. Runa ir par niecīgu uzmanību. Piemēram, iedomājieties šo situāciju. Jūs satiekaties ar vīrieti. Tu stāsti, ka tev ir problēma, tevi vajag kaut kur aizvest vai kaut kādā veidā palīdzēt, tad tie, kuri vēlas tikai intīmo tuvību no tevis, tev palīdzību atteiks. Ir ļoti skopi vīrieši, kuri pat nevar samaksāt par taksometru.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here