19 C
Rīga
svētdien, maijs 16, 2021

Kāpēc vajadzētu satikties ar vīrieti, kurš dzīvo kopā ar mammu

 

Kad sievietes uzzina, ka vīrietis, kurš viņai patīk, dzīvo kopā ar māti, tas viņām liek bēgt. Tas daļēji ir pareizi, taču nesteidzieties ar pāragriem secinājumiem. Iespējams, gluži pretēji, viņš ir labāks par citiem.

Viņš mīl savus vecākus

Visi mīl savus vecākus, taču tas neliedz viņiem pēc pilngadības sasniegšanas pamest vecāku māju. Ir situācijas, kad vecāki neiebilst pret to, ka vīrietis dzīvo atsevišķi. Ja vīrietis izvēlas dzīvot kopā ar saviem vecākiem, tad tas norāda, ka jūsu priekšā ir ļoti laipns un gādīgs cilvēks, kurš jūs noteikti nekad nepametīs grūtā situācijā.

Viņš vēlas nostabilizēties

Tas ir ļoti slavējams iemesls. Viņš nevēlas ņemt hipotēku, taču labāk izvēlas krāt naudu dzīvojot pie vecākiem. Viņš vēlas pabeigt universitāti, iegūt izglītību. Daudzi vīrieši nevēlas veidot nopietnas attiecības ar sievieti, jo viņi saprot, ka nebūs viegli izveidot ģimeni bez viņu pašu mājokļa un pienācīgas algas. Viņi izvēlas iekrāt un tad kalt nākotnes plānus.

Viņu viss apmierina

Viņš palīdz vecākiem veikt mājas darbus, dod naudu un pretī saņem uzmanību, pilnu vēderu un mazgātas drēbes. Viņš ir apmierināts ar visu, kas notiek viņa dzīvē, tāpēc nevēlas neko mainīt. Tas ir veselais saprāts. Ja vīrietis ir tipisks mammas puisēns, kurš ļauj dominēt mammai, tad jums būs smagi jāstrādā pie savām attiecībām. Sievietei jācenšas padarīt viņa māti par savu sabiedroto. Kā saka: “turiet draugus tuvu un ienaidniekus vēl tuvāk”. Tam vajadzētu palīdzēt vīrietim izkļūt no mammas ligzdas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!