4 C
Rīga
trešdien, aprīlis 14, 2021

Kā uzvārds var ietekmēt tavu likteni

16/03/2021
 

Uzvārds nosaka tavas dzīves likteni. Uzvārds ir svarīgāks nekā pat paša vārds. Mūsu vārds pauž raksturu, mūsu nodomus, pasaules uzskatu un ne tikai. Bet uzvārda saknes jau meklējamas ģimenes vēsturē.

Tajā tiek glabātas vispārīgas rakstura īpašības un ģimenes iezīmes. Uzvārds ir piepildīts ar spēcīgu enerģiju, kas var būt gan pozitīva, gan negatīva, šī enerģija cilvēkam var sniegt veiksmi, vai gluži pretēji, bloķēt ceļu uz laimi. Mainot uzvārdu, jums vajadzētu būt piesardzīgam, jo ​​tādējādi likteni ne vienmēr var mainīt uz labo pusi.

Uzvārda maiņa nozīmē mainīt enerģiju, kas jūs vada. Numerologi apliecina, ka ir bīstami izvēlēties sev “jaunu likteni”. Patiešām, ar vismazāko kļūdu, lai tā mainītos uz labo pusi, jūs varat dramatiski pasliktināt savu dzīvi. Iesaka veidot pozitīvas karmas vibrācijas, pamatojoties uz visu burtu kopu.

Lai precīzi uzzinātu, kādas izmaiņas radīs uzvārda maiņa, jums jāieraksta uzvārds un blakus tam – jaunais, kuru vēlaties mainīt. Pēc tam jums jāsaskaņo identisku burtu skaits. Šīs ir iezīmes, kas jūs definē un palīdz kļūt laimīgākiem jaunajā dzīvē. Mainot vārdu, uzvārdu, tiek stiprināti noteikti burti, kas saistīti ar planētām, kas ietekmē likteni. Tikai nomainot uzvārdu, nav iespējams pilnībā izmainīt likteni. Bet tā kvalitāti ir viegli uzlabot par 25%, galvenais ir izvēlēties pareizos burtus nākotnē pilnā vārdā.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!