4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

Pazīmes, kuras liecina, ka vīrietis jūs nākotnē var krāpt

16/03/2021
 

Labāk jau attiecību sākumā radīt mīlestību, kas ir pilna harmonijas un laimes. Lai to izdarītu, jums jāmeklē vīrieši, kuri nākotnē jūs nesāpinās. Uz mīlestību ir jātiecas abiem.

Radošie talanti

Eksperti ir veikuši daudzas aptaujas un pētījumus par tēmu, cik bieži vīrieši maina radošās profesijas – mūziķi, aktieri, rakstnieki utt. Izrādījās, ka viņi ir neuzticīgi sievām pat par 30% biežāk nekā citu profesiju pārstāvji. Radoši cilvēki tiešām vairāk ”lidinās pa mākoņiem”. Daži to saista ar vēlmi pēc jauniem iedvesmas avotiem. Viņiem ir vajadzīgas emocijas un nepārtraukta dzīves kustība.

Noslēpumainība

Krāpnieki bieži vien zina par savām atkarībām, tāpēc jau no pirmajām saziņas un attiecību dienām viņi izrāda slepenību. Viņiem ir tālrunis ar septiņām parolēm un telefons vienmēr ir viņu rokās, jūs nevarat tuvoties vīrieša datoram, rakņāties pa personīgajām mantām ir vispār aizliegts utt. Viņi nesaka, kur viņi dodas, ar ko sazinās, kas ir viņu draugi, vecāki. Ja vīrietis neko nesaka par sevi, tas norāda, ka viņš ir potenciāls melis un krāpnieks.

Viņš krāpa sievu ar jums

Ja jūs viņu atņēmāt sievai vai sievietei, ar kuru viņš veidoja attiecības, jūsu mīlestībai draud tas pats. Pat ja šādas nekaunīgas sievietes nav, viņš pats darīs visu viņas labā. 85% gadījuma ar jums notiks tieši tas pats. Tas ir daudz, tāpēc labāk neriskēt. Pilnīgi iespējams, ka viņš atradīs kādu ar ko jūs krāpt. Vai jūs to vēlaties?

Viņš melo par sīkumiem

Vai viņš bez pamata melo jau attiecību sākumā? Tas skaidri norāda, ka vīrietis melos nopietnākās lietās. Meli bieži ir sākums, kam daudz sliktākam vēlāk attiecību gaitā. Tāpēc, pat ja viņš mainīsies, dzīve ar viņu nebūs līdzīga pasakai. Šādi vīrieši var laika gaitā mainīties un pārstāt melot, tomēr jūsu uzticība viņam būs beigusies.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!