6.9 C
Rīga
pirmdien, oktobris 18, 2021

Kā vīrieši skatās uz sievietes ķermeni

20/03/2021
 

Visas sievietes vēlas būt skaistas, lai viņas mīlētu vīrieši. Tas ir skaidrs. Tikai nav skaidrs, kāpēc daudzas sievietes, sapņojot par godīgu un ilgu mīlestību, sāk ar sevis maldināšanu.

Es redzu sievietes, jaunas un gados vecākas. Katra skaista savā veidā. Es redzu, kā viņas nepieņem savu dabisko pievilcību un vēlas kļūt vēl labākas un skaistumu izprotot pavisam citādi. Viņas veido frizūras, lieto kosmētiku, atkailina kājas, tādējādi slēpjot dabas doto skaistumu un viņas izbalē zem spilgtās kosmētikas, tāpat kā Miss Universe bezsejas bārbijas, kas piesaista tos pašus bezsejas vīriešus standarta īsai laulības spēlei. Vīrieši iemīl tikai bārbijas seju un augumu.

Negaidiet princi baltā zirgā, ja jūs nevarat būt princese bez apmāna

Ja jūs darāt visu iespējamo, lai parādītu sevi kā modeli – tad jūs satiksiet tieši tādu pašu vīrieti, kurš izliekas un melo. Maldināšana ir pārāk skarbs vārds, aiz tā vienkārši ir bailes parādīt sevi neglīti. Lūk, dāvana jums: nav neglītu sieviešu. Neesmu saticis. Ir tikai tie, kas cenšas mūs par to pārliecināt. Es neesmu glīta, tāpēc paskaties, kā es krāsoju lūpas, skropstas, padziļinu dekoltē un velku mini svārkus. Manī nav nekā cita, tāpēc visa uzmanība tiek pievērsta ekrānam: ekrānā ir spilgtas reklāmas, un aiz ekrāna ir tikai vadi un putekļi.

Mana interese par sievieti nekad nesākas no viņas sejas izskata. Manas simpātijas nerodas no viņas figūrās, nemaz nerunājot par atkailinātām ķermeņa daļām. Pievilcība notiek daudz dziļāk, piesaista iekšējo gaismu, kuras avots ir jūtams kaut kur sievietes vēderā. Pievilcība izstarojas no sievietes kā saules stari, ja viņa sevi mīl un uzskata par skaistu sievieti. Vīrietis iemīlas sievietes raksturā, smaidā un tikai pēc tam sāk apbrīnot viņas seju un figūru.

Mana mīļākā sievietes ķermeņa daļa ir – vēders. Mīksts, nedaudz apaļš, noslēpumains pilskalns, kas slēpj neskaitāmus dārgumus. No šejienes sākas sieviete, viņas spēks, pievilcība. Ne velti sieviešu prakse ir saistīta ar spriedzes mazināšanu vēderā, ar vēderdejām, vēdera elpošanu utt. Nobriedusi sieviete rada spēcīgu enerģiju un piesaista nobriedušu vīrišķo enerģiju.

 

4 KOMENTĀRI

  1. Lai iepazītu sievietes iekšējo pasauli ir nepieciešama āriene kas piesaista uzmanību. Visas nevar būt skaistules, visiem nav vienādas gaumes, bet visas var parūpēties par veselīgu izskatu. Mīļās meitenes, pūstās lūpas un spicie vaigi vīriešus atbaida, nesaprotu, kam jūs to darāt.

  2. ”atkailina kājas, tādējādi slēpjot dabas doto skaistumu” – skan vareni, ir rakstā vēl līdzīgas pērles

  3. Šis ir viena vīrieša viedoklis un to nevar vispārināt kā visu vīriešu viedokli.Turklāt uzskats, ka visas sievietes vēlas būt skaistas vīriešu dēļ, arī ir vispārinājums. Realitātē ir gandrīz tik viedokļu cik cilvēku. Esmu pārsteigta, ka šādas vienpusējas muļķības vispār kaut kur tiek publicētas.

    Kā arī, vai, lūdzu, cilvēki varētu pārstāt teikt sievietēm, kas viņām jādara un kādām viņām jābūt?

  4. Noriebušies šitie LV mazohistu raksti. Sievietei laikam nekāds dzīves mērķis nav, bez mūžīgās izdabāšanas tēvaiņiem?!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!