4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

Horoskops: horoskopa pārstāvji, kuri ir Visuma lutekļi

19/03/2021
 

Ir zodiaka zīmes, kurām, pēc astrologu domām, ir īpašs spēks un enerģija. Viņiem ir stipra dvēsele, sargeņģeļi staigā ar viņiem pa dzīvi un pasargā viņus no dzīves neveiksmēm. Viņi ir Augstāko spēku lutekļi.

Vērsis

Šī zvaigznāja pārstāvjiem dzīvē paveicies. Dažreiz viņi paši to nesaprot, visu dzīvē sasniedz paši. Augstāki spēki palīdz viņiem dzīves ceļā nedarīt sliktas lietas, pasargā viņus no visām likstām un sūta sargeņģeļus, lai palīdzētu sarežģītās situācijās. Vērsim ir viss, ko viņi tik ļoti vēlas, nauda saprotoša ģimene, draugi. Viņi dzīvo spilgti, viņiem patīk piedzīvojumi. Viņi mīl ceļot un veltīt tam visu savu brīvo laiku.

Svari

Šī zvaigznāja pārstāvji ir gudri, talantīgi un pašpārliecināti cilvēki, viņi zina, kā būt līderim savā dzīvē. Viņi ir Augstāko spēku lutekļi. Sargeņģeļi viņiem palīdz grūtos dzīves brīžos. Svari ir godīgi, atbildīgi cilvēki, ar kuriem ir interesanti sarunāties par dažādām kopīgām tēmām. Viņi vienmēr paliek uzticīgi savai otrajai pusītei.

Strēlnieki

Šī zvaigznāja pārstāvji ir runīgi, talantīgi cilvēki. Ir interesanti pavadīt laiku kopā ar viņiem. Eņģeļi viņus pasargā no jebkādām grūtībām, kas rodas viņu dzīves ceļā. Strēlnieki ir veiksminieki.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!