11 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Kādas rakstura īpašības vīriešiem patīk sievietēs

 

Katra sieviete ir unikāla un atšķirīga. Arī raksturs katrai sievietei ir savādāks. Cita ir mierīgāka, bet cita ir aktīva un komunikabla. Tomēr mēdz būt, ka sievietēm ir nepareizs priekšstats par to, kādas rakstura īpašības vīrietis meklē sievietē.

Kādas rakstura īpašības vīrietis meklē sievietē?

Godīgums

Vīrieši izvēlas tās sievietes, kuras godīgi atbildēs uz visiem viņa jautājumiem un atklāti sniegs visu informāciju ko vīrietis vēlas uzzināt par viņu. Viņiem ir vajadzīga sieviete, kura droši runās par savām vajadzībām un vēlmēm. Viņi novērtē tās sievietes, kuras teiks patiesību, lai vai cik rūgta šī patiesība būtu. Tiek uzskatīts, ka vīrieši vēlas, lai sievietes nerunā par savām vēlmēm un labāk klusē, bet tā nav.

Uzticība, drošība un pašpietiekamība

Vīriešiem ir nepieciešams, lai sievietes izvēlētos viņus mīlestības dēļ, nevis naudas vai izmisuma vadītas. Katrs vīrietis sapņo būt par īsto un vienīgo savai sievietei. Ir svarīgi, lai sieviete būtu neatkarīga personība. Vīriešiem patīk stabilas, neatkarīgas sievietes. Reizēm tiek uzskatīts, ka vīriešiem patīk, ja sievietei nav nepieciešama vīrieša palīdzība, tomēr šis uzskats ir maldīgs. Vīrieši vēlas rūpēties par savām mīļotajām.

Attiecības bez manipulācijas

Vīrieši nevar un nevēlas lasīt sieviešu domas vai saprast viņas sūtītos signālus. Viņi nepieļaus, ka sieviete manipulē ar viņu. Sievietēm ir jāsaprot, ka vīrietis nav viņas rotaļlieta, ka arī viņam ir jūtas uz savas vajadzības. Viņi nekad neuzņemsies vainu par apkārt notiekošo, ja ar viņiem manipulēs. Vīrietis nekļūs par sievietes mānīgas spēles upuri.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!