12.1 C
Rīga
trešdien, augusts 4, 2021

Kādus jautājumus jāuzdod vīrietim, lai viņu labāk iepazītu

 

Psihologi pastāstīja, kā pareizi sarunāties ar vīrieti pirmajā randiņā, lai viņam neliktos, ka esi uzmācīga un tajā pašā laikā uzzinātu par viņu pēc iespējas vairāk.

Uzzini kādas sievietes viņam patīk

Šis ir pirmais jautājums, ko varat droši uzdot vīrietim. Saņēmusi atbildi uz šo jautājumu, sieviete varēs saprast, vai viņa varētu iekarot šo vīrieti. Ja vīrietim patīk blondīnes, un viņa sarunu biedrene ir dabiska brunete, tad sievietei būs par ko padomāt.

Attieksme pret nestrādājošu sievieti

Nākamā lieta, ko pajautāt vīrietim, ir viņa attieksme pret nestrādājošu sievieti, kura dzīvos kopā ar viņu. Šis jautājums nebūt nenozīmē, ka sievietei vispār nevajadzētu strādāt, bet tas ir atkarīgs tikai no vīrieša. Šis jautājums ir nepieciešams, lai palīdzētu saprast, vai vīrietis piekritīs apgādāt savu izvēlēto sievieti.

Mērķi nākotnē

Saņēmusi atbildi uz šo jautājumu, sieviete varēs saprast sava jaunā vīrieša mērķus. Visi vīrieši ir atšķirīgi, un arī viņu mērķi var atšķirties. Piemēram: viens dod priekšroku pavadīt laiku kopā ar draugiem, sēžot bārā un dzerot alu. Iespējams, citi domā par nekustamā īpašuma pirkšanu, biznesa paplašināšanu un daudz ko citu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!