18.1 C
Rīga
pirmdien, augusts 2, 2021

Kāpēc cilvēki krāpj

 

Kāpēc tad īsti cilvēki krāpj viens otru?

Aptaujas rezultāti liecina, ka 65% cilvēku piekrīt, ka pilnvērtīgs un regulārs sekss ir ĻOTI svarīgs attiecībām. Saskaņā ar aptauju 85% uzskata par ideālu seksu, ja tas ir vairākas reizes nedēļā. Tomēr faktiski tikai 38% no viņiem to dara vairāk nekā trīs reizes nedēļā.

Lai arī attiecībās sekss ir ārkārtīgi svarīgs, apmierinātības līmenis ir vairāk atkarīgs no emocionālās saiknes starp partneriem. Diemžēl aptaujā atklājās, ka tikai 49% cilvēku ir emocionāli apmierināti pašreizējās attiecībās. Sievietes bija neapmierinātas ar dzīvesbiedra vai drauga kaisli. Turklāt nodevības iemesli bija: emocionāla un fiziska neapmierinātība, kaisles trūkums, vientulības sajūta.

Saskaņā ar aptauju 25% cilvēku nav apmierināti ar seksu viņu attiecībās, un vēl 27% cilvēku nav emocionāli apmierināti esošajās attiecībās. Aptaujā arī noskaidrots, ka 41% cilvēku krāpj savus partnerus, un 38% to vēlas darīt. Turklāt 52% cilvēku domā, ka arī viņu partneris viņu krāpj.

Labā ziņa tomēr ir tā, ka cilvēki krāpj nevis tāpēc, ka viņiem nepatīk savs vīrs vai sieva. 40% cilvēku atzina, ka mīl savu partneri, viņi vienkārši nesaņem vajadzīgo emocionālo un seksuālo apmierinātību.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!