6 C
Rīga
otrdien, oktobris 26, 2021

Kāpēc vīrietis tev tikai raksta, nevis zvana

Dieviete.lv
 

Jūs satikāties, viss bija tik skaisti.. Bet tad paiet viena vai divas dienas, un no viņa joprojām nav nekādu ziņu. Vai varbūt jūs kādu laiku kontaktējāties, katru dienu sarakstījāties, aizgājāt uz randiņu, un tad viņš pēkšņi pazuda. Šādu stāstu ir daudz. Bet kāpēc tā notiek?

Viņš satika citu sievieti

Dažreiz gadās, ka vīrietis meklē “to vienu” – viņš satiek vairākas sievietes vienlaikus, dodas uz randiņiem, flirtē. Šajā gadījumā, atklāti runājot, viņš vienkārši iepazīstas ar vairākām sievietēm reizē, līdz atrod sev piemēroto. Diemžēl vienmēr pastāv risks, ka viņa īstā un vienīgā jūs neesat.

Jūs neesat piemēroti viens otram

Gadās arī, ka vīrietis nemeklē dzīves partneri un nesatiekas ar vairākām sievietēm vienlaicīgi, bet tomēr, pēc ciešākas komunikācijas ar tevi, viņš saprot, ka viņam vajadzīga ir kāda cita sieviete, nevis tu. Reizēm abi partneri saprot, ka nespēj atrast kopīgu valodu un nākas tik un tā šķirties.

 

3 KOMENTĀRI

  1. Nu protams ta tam jabut ..jo ne katrs atkusnis nes pavasari ne katra aizrausanas milu lidzi nes.. tev bus vel daudzas un daudzi ..liidz satiksi isto..pavisam nejausi un liktenigi varbut pat ipasi nemeklejot pue kuras paliksi un pielipsi ka magnets pie metala un nespesi tikt vaaal pat nesapratisi kapec man bija tik daudz skaistu meicu.vbet man patik tiesi sii.varbut ne tik skaista.ne tik gudra..ko liktenis man ielika rokas…es nespeju dzivot bez vinas ne mirkli..kur milestiba tur jutam vara un pratam vairs nav speka par to..bet varbut tu ta ari nesatiksi to.isto un vienigo.bet varbut ari tas nav nemaz slikti un nebeda par to..par savu likteni nolemto….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!