6 C
Rīga
pirmdien, oktobris 25, 2021

Iemesli kāpēc vīrieši pamet sievietes

Dieviete.lv
 

Laime ir tik trausla. Vienā brīdī var notikt kaut kas tāds, kas var izbeigs jūsu attiecības.

Noskaidrosim visbiežākos iemeslus, kādēļ vīrieši mēdz pamest sievietes.

Nav uzticības ģimenei

Elementāri, ja dāma atsakās uzticēties savam vīrietim, tad attiecības agrāk vai vēlāk beigsies. Vīriešiem nepatīk, ka viņu dzīvi pārvalda. Viņiem ir vajadzīga brīvība. Pārmērīga greizsirdība, pārbaudes, mūžīgas ķildas par niekiem ir stress, kas sabojā garastāvokli. Lai no tā izvairītos, vīrieši aiziet.

Nav uzmanības

Vīrieši ir ļoti līdzīgi bērniem. Viņiem patīk, ka viņiem tiek pievērsta uzmanība, viņi tiek slavēti un, ka sieviete priecājas par viņa panākumiem. Vīrietis var stundām ilgi sēdēt un runāt par savu automašīnu, spēli, jaunu darbu – tam visam vajadzētu būt sievietei interesantam.

Rūpes par sevi

Viss nav tik briesmīgi kā izklausās. Vīrieši daļēji saprot, ka sieviete nespēj parūpēties par sevi 24 stundas diennaktī un 365 dienas gadā. Arī sievietes ir cilvēki, dažreiz viņas saslimst, dažreiz ir slinkas. Bet tas nenozīmē, ka vīrietim savā priekšā jāredz nekopta sieviete. Skaistums sevī ietver: tīru ādu, matus, nagus, skaistu aromātu.

 

3 KOMENTĀRI

  1. Un tikai tapec.vien nav verts ar viniem pities..ka ar maziem berniem…ka ar neizdevusiem radijumiem..
    un kapec gan sevi vajag apgrutinat lai kadam patiktu..un lai nepamestu..peeee…adel ir parak patmiliga lai lautu kadam kroplim sabojat savu dzivi….

  2. Man ari pietiek ar kaiminu antonu svetdienas vakaros pieesties cepelinus iedzert sivo.parunat par dzivi brivi.un uzdziedat lai sena draudziba dzivo..un kad lauku skuke ir pavisam nogurusi tad antons palidz novilkt cibinas kleitinu un aiznes skukenu uz gultinu..ar labu nakti manu sargengelit..tiksimies pec nedelas..lauku skukei darba daudz..un to atiecibu rakstinu par daudz.hihihihi….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!