2.1 C
Rīga
piektdien, janvāris 28, 2022

Ko jūt vīrietis, kad sieviete viņu pamet

 

Dažkārt šķiet neiespējami saprast, kādas ir vīrieša jūtas pret tevi. Šādā situācijā dažreiz vienīgais veids, kā likt viņam šīs jūtas atklāt, ir atstāt viņu. Bet ko jūt vīrietis, kad sieviete viņu pamet?

Kad sieviete aiziet, tas spēcīgi ietekmē vīrieti, it īpaši, ja tu zini, kad un kā to izdarīt pareizi. Tev nav jājūtas vainīgai par šīs tehnikas izmantošanu, jo tā nav manipulācija. Tu vienkārši palīdzi viņam saprast, ko viņš pret tevi jūt un izlem vai viņš tevī saskata potenciālo partneri arī nākotnē.  

Vienkārši vīrieši nesaprot tavu vērtīgumu, līdz tu viņu pamet

Kad spēcīga sieviete sajūt, ka viņai jāatstāj vīrietis, viņa parāda viņam, ka ir spējīga palikt viena un ka viņai neviens nav vajadzīgs. Un, kad vīrietis to saprot, viņš sāk “skriet” viņai pakaļ, domādams, ko ir izdarījis nepareizi. Viņš nāk pie sajēgas un saprot, ka uzskatījis viņu par pašsaprotamu un velti ļāvis viņai aiziet. Lūk tad viss mainās, un tagad situācijas kontrole ir tavās rokās.

Protams, uz to ir spējīga tikai spēcīga sieviete.

Viņa nelūdzas, nečīkst, neuzbāžas. Viņai ir augsta pašapziņa un cieņa pret sevi, jo viņa nedara šādas nožēlojamas lietas un nedanco pēc kāda cita stabules.

Vīrietis savukārt iemīlas sievietē, kad viņa ir prombūtnē. Un, kad viņa atstāj viņu, viņas  klātneesamība palīdz viņam vairāk cienīt viņu un sākt izturēties pret viņu tā, kā viņa ir pelnījusi.

Dažkārt aiziet no vīrieša ir vienīgais veids, kā ļaut viņam apjaust, kā sievite jūtas un ko viņš var zaudēt, jo viņš neko nav darījis viņas mīlestības dēļ.

Parādot viņam, ka ir spēcīga un neatkarīga, sieviete sniedz viņam mācību: viņam jātiecas pēc viņas kā īstam vīrietim, nevis nenobriedušam puikam, kurš nezina, ko vēlas no dzīves.

Viņam jācenšas pierādīt, ka ir viņas mīlestības cienīgs, pretējā gadījumā to izdarīs kāds cits.

Bet, lai izmēģinātu šādu metodi, tev jābūt pārliecinātai, ka viņam ir jūtas pret tevi un jābūt gatavai, ka viņš, iespējams, nevēlas “skriet” tev  pakaļ. Bet, ja viņš tevi tik ļoti nenovērtē, tad aiziešana jebkurā gadījumā ir pareizs lēmums.

Vēl viens iemesls, kas varētu darboties, ir tas, ka vīriešiem patīk izaicinājumi.

Sievietes  vēlas, lai attiecības būtu skaistas un vieglas, bez piepūles, bet vīriešiem patīk izaicinājumi. Viņi grib sajust pakaļdzīšanās asumu, citādi sajūt neapmierinātību.

Kad ir vērts vīrieti pamest

– Viņš tevi ignorē

–  Ja tu nesaproti,  ko viņš vēlas

– Ja viņš tevi uzskata par pašsaprotamu un nenovērtē to, ko tu dari viņa labā

Kā vīrietis jūtas, kad tu aizej?

Viņš ir satraukts. Viņš sāk izjust bailes un zaudētas īpašumtiesības. Un tad arī vainas sajūtu. Viņš vairs nekontrolē jūsu attiecības,  saprot, ka kāds cits var aizņemt viņa vietu.  un vēlas, lai tu atgrieztos!

 

6 KOMENTĀRI

  1. Neko:-D?(izlasiju tikai virsrrakstu-D), bet piebildishu gan vienu, milestiba naak un iet un nevajag kluut negausigam un paari visam varem to noturet, nekas nav konstants viss plust un mainaas.

  2. sievietes nav cilvēki.. grib tik, lai pakaļ skrien. pie velna šīs prostitūtas. kad vajadzēs, tad paprasīšu pakalpojumus.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here