14 C
Rīga
sestdien, maijs 28, 2022

Horoskops: zodiaka zīmes ar kurām grūti veidot attiecības

 

Ar dažām zodiaka zīmēm nekad nav garlaicīgi – un tas ir labi. Bet dažreiz to sarežģītais raksturs var būt nogurdinošs un kaitinošs. It īpaši, ja runa ir par romantiskām attiecībām, vai tā būtu bezjēdzīga greizsirdība vai spontāna plānu maiņa.

Ar kurām zodiaka zīmēm ir grūti veidot romantiskas attiecības?

Dvīņi

Ja jūs meklējat mierīgas un harmoniskas attiecības, tad labāk ir meklēt citu partneri. Dvīņiem patīk pastāvīgi būt kustībā. Var gadīties, ka visu nedēļas nogali jāskrien no vienas puses uz otru, nemaz nerunājot par spontānajiem piedzīvojumiem pa vidu. Haoss ar šo zodiaka zīmi ir neizbēgams.

Skorpions

Skorpioni ir neticami lojāli, taču tādā gadījumā viņi uzreiz atklāj savu sarežģīto raksturu. Tiklīdz šīs zodiaka zīmes pārstāvji kādu ielaidīs savā sirdī, viņi atmaigs, taču prasīs to pašu no sava partnera. Skorpionos ir viegli izraisīt greizsirdību un kopumā viņiem patīk no mušas uzpūst ziloni. Protams, šāda situācija bieži beidzas ar drāmu.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Vai kadu esmu nokaitinajusi ka es tas nevelos..ir skorpioni kuri velas..lai veicas..katram savas intereses..mani interese.horoskopi un raksti nevis romantiskas atiecibas..mani izbrina tadi cilveki kas mekle internetaa atiecibas..nu nevajag meklet melnu kaki melna istabaa..tur ta nav.

  2. Skorpipniem ir sarezzgits raksturs un ar viniem attiecibas nav javeido..vini ir paspietiekami.un biezi vien vienpatni

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here