4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

Lietas, kuras jābeidz darīt pēc 30 gadu vecuma

25/03/2021
 

Lai cilvēks būtu laimīgs un veiksmīgs, ir nepieciešams atteikties no dažām lietām sasniedzot 30 gadu vecumu. Bērnībā neviens mūs nemāca, kā kļūt veiksmīgiem un kā vispār saprast savu dzīves aicinājumu.

Skolā mēs veicām vairākus personības testus, kuriem, šķiet, vajadzētu mūs virzīt uz pareizā ceļa un saprast, ko mēs dzīvē vēlamies. Bet patiesība ir tāda, ka apmēram līdz 30 gadu vecumam mēs vairāk vai mazāk saprotam, kas mēs esam un kā vispār dzīvot šo dzīvi. Un šeit ir dažas lietas, kuras jāpārtrauc darīt, ja esat 30 gadu vecs.

Klausīties ko par jums runā citi

Otra cilvēka viedoklis ir svarīgs tikai tad, kad jūs viņam jautājat. Un pat tad jūs varat klausīties, bet darīt kā pats uzskatāt par pareizu. Nepievērsiet uzmanību visiem tiem, kuri saka, ka šī frizūra jums neder, ka jūs darāt muļķības, jums nevajadzēja adoptēt suni, jūsu attiecības ir bezcerīgas. Tava dzīve ir tava, tas arī viss. Un visi lēmumi ir jāpieņem jums, un visas pieļautās kļūdas ir ieguldījums jūsu personīgajā dzīves pieredzē.

Kritizēt citus

“Jūs neesat tiesīgs, lai spriestu par citu cilvēku grēkiem, jūs nedrīkstiet iejaukties citu dzīvē, savus uzskatus paturi pie sevis,” jūs, iespējams, esat dzirdējis kādu no šīm frāzēm. Bet Šekspīram bija taisnība – jums vajadzētu paskatīties uz sevi un nosodīt tikai tos, ar ko esat saistīts. Pretējā gadījumā jūs pats kļūsiet par cilvēku, kurš vienmēr zina, kā visu darīt pareizi un kā vislabāk to darīt, un tāds cilvēks, acīmredzot, nevienam nepatīk. Nākamreiz, pirms izteikt viedokli, ka kāds kaut ko dara nepareizi, uzdodiet sev jautājumu: vai man maz tas rūp?

Nelietderīgi tērēt naudu

Vai man vajadzētu nopirkt jaunu sveci interjeram vai mākslīgo ziedu pušķi? Ne, ja jums jau ir tik daudz šo lietu, ka jūs varat tos tirgot pats. Vai varbūt nopirkt mikseri, jo tas ir uz atlaides? Nē, ja jūs pat neko negatavojat ar mikseri. Labi, tad varbūt šo pavasara mēteli? Nē, ja tev jau ir cits pavasara mētelis vai tu nemaz tādu nevalkā. Tēriņiem jābūt saprātīgiem. Starp citu, tas attiecas arī uz lieliem izdevumiem. Lielos izdevumus ir rūpīgi jāapdomā.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!