19 C
Rīga
svētdien, maijs 16, 2021

Lietas, kuras vīriešiem pietrūkst laulībā

13/03/2021
 

Sievām biežāk jāpadomā būtu ko vīrietis vēlas ģimenes dzīvē. Izrādās, ka stiprā dzimuma pārstāvjiem visvairāk pietrūkst šādas lietas. Un te nav runa par ēdiena gatavošanu vai mājas tīrības uzturēšanu.

Uzticība

Lielākā daļa vīriešu uzskata, ka labākā dāvana, ko viņiem var dot mīļotā sieviete, ir lojalitāte un uzticība. Tomēr tas nozīmē ne tikai fizisku tuvību, bet arī vienkārši flirtu. Patiesībā vīrieši vēlas vienmēr justies vienīgie un nevēlas, lai viņu sieva pat flirtē ar citu vīrieti. Lai gan varētu šķist, ka viņš neko neizrāda, tomēr dziļi sirdī viņam sāp pat niecīgākais flirts.

Atbalsts

Neatkarīgi no tā, cik spēcīgs ir vīrietis, atgriežoties mājās, viņš vēlas atpūsties un saņemt maigumu un mīlestību no savas sievietes. Atbalstīt savu dzīvesbiedru, ticēt viņam un izrādīt sapratni ir katras gudras sievas nenovērtējamas īpašības.

Cieņa

Arī laba sieva atzīs, ka viņas vīrietis ir ģimenes galva. Tas nozīmē, ka viņam ir lielāka atbildība un pienākumi. Bet arī vīrietis pieņem galīgo lēmumu jautājumos, kas attiecas uz visiem ģimenes locekļiem un dažādām ģimenes situācijām.

Intīmā tuvība

Runājot par ģimenes dzīvi, nevar nepieskarties tuvības tēmai. Pat ja šis laulības punkts nav vissvarīgākais, to noteikti nevar nenovērtēt. Lai vīrietis neskatītos uz citām sievietēm, jums jāprot savaldzināt viņš un jāsniedz bauda.

 

3 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!